Harry Potter Devam Ediyor!


0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
Harry Potter serisinin yazarı J.K. Rowling müjdeyi verdi. Harry Potter'ın tiyatro oyunu geliyor.

harry-potter-genel-1000x600.jpg

Harry Potter and the Cursed Child (Lanetlenmiş Çocuk) ismiyle yeni bir Harry Potter hikayesinin geleceğini ancak bunun 2016’da sadece tiyatro oyunu olacağını duyurdu. J.K. Rowling ve İngiliz senarist Jack Thorne tarafından yazılan bu oyunun Harry Potter’ın öncesini anlatmadığı belirtildi. Neden tiyatro oyunu olduğunu ise ancak izledikten sonra anlaşılacağı açıklandı.
 

Ekli dosyalar

  • Beğen
Tepkiler: BLasTeaR


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt