Harika Bir Sözlük.25000 Kelime Hafızalı.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cheguevera

Üye
    Konu Sahibi
Harika Bir Sözlük.25000 Kelime Hafızalı.
arkadaşlar elimde çok kullanışlı bir sözlük var.25000 kelime hafızalı.ama tek sorun.creksiz.olması yükledikten sonra bir kez açıp kapat sözlüğü register kodu istiyo.adam nasıl yaptı bilmiyom.bi bakın isterseniz.

buyurn arkadaşlar.

akrepkore

akrepkore

Üye
evet bir denemek lazım

alpole

Üye
hemen indiriyom

cheguevera

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar..şimdi size bi tüyo.. c/system/app/oradanda sözlüğün eki olan..appforce.buraya kadar tamam.şimdi bu klasörü.açtıktan sonra registery adınada 2 adet dat dosyası var.bunları sildikmi sözlük.regıster kodu istemiyor.ama ama tekrar açıp kapattıkmı.. sözlüğü.bu dosyaları tekrar kendisi kuruyor..program...bu dosyalardan iki adet yapabilecek arkadaş yokmu...ben pc de uğraşmaya çalıştım ama yapamadım..çünkü o konuda fazla bilgim yok..birde arkadaşlar.yorumlarınızı bekliyorum..kullanan.arkadaşlar..

xrz

Üye
<div class='quotetop'>(cheguevera &#064; Dec 2 2005, 05&#58;05 PM) [post=219899]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
arkadaşlar..şimdi size bi tüyo.. c/system/app/oradanda sözlüğün eki olan..appforce.buraya kadar tamam.şimdi bu klasörü.açtıktan sonra registery adınada 2 adet dat dosyası var.bunları sildikmi sözlük.regıster kodu istemiyor.ama ama tekrar açıp kapattıkmı.. sözlüğü.bu dosyaları tekrar kendisi kuruyor..program...bu dosyalardan iki adet yapabilecek arkadaş yokmu...ben pc de uğraşmaya çalıştım ama yapamadım..çünkü o konuda fazla bilgim yok..birde arkadaşlar.yorumlarınızı bekliyorum..kullanan.arkadaşlar..
[/b][/quote]
benn de aynen öyle yapıyorum cr*cklanması lazım zati cr*ckın mantığı o dosyanın yerine register li dosyayı koymak böylece her restartta o dosyayı koycak ayrıca %100 TÜRK YAPIMI DEMEKKİ İSTEYİNCE OLUYOMUŞ

mevlut

Üye
neymiş bu linke tiklayinca download free tiklattiktan sonra bilmem ne kodu istiyo????? o ne kodu ne girecez oraya

a21a

a21a

Emekli Yönetici
<div class='quotetop'>(mevlut &#064; Dec 3 2005, 12&#58;51 AM) [post=220492]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
neymiş bu linke tiklayinca download free tiklattiktan sonra bilmem ne kodu istiyo????? o ne kodu ne girecez oraya
[/b][/quote]

farklı(kırmızı) renkte ne yazıyorsa hemen yanındaki boşluğa aynısını yaz...

teomanonur

Üye
kırılırsa süper bi program olur vallahi..

cheguevera

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar adminler bil etsanız size zahmet..olucak.şu işe.çözene benden kütahya çinisi..yemin ederim..kim çözerse.on remini atsın ve o resimdeki şekliyle kütahya çinisi.saygılar.

mevlut

Üye
evet evet vallahi gercektende cok manyak bi sözlükmüş be aşagı yukarı tam aradugım türden diyebilrim
kelime bile ekleyebiliyorsun haliyle elinizdeki bir ing.tr nomal sözlükle zenginleştirebilirsinizde ben hala urasıyorum cıraklatmaya eger halledersm yazarım buraya ama baska bi yolunu blien varsa lütfen bi el atsın

bu arada bu avatarı yeni koydum bi mahsuru varmı acaba olmaz derseniz hemen degistireyim

bence insanın içini acıyo hehe

phora

Üye
Arkadaşlar bu programı cr*ckşayan çıkmadı mı? Ben bir yöntem buldum biraz zor ama kırılana kadar idare eder

Program ilk kurulduğunda fexplorer vs. programlarla e:&#092;systen&#092;app&#092;englshTurkish klasörü içindeki SOZ.DB dosyasını başka yere copy edin. Program iki defa çalıştıktan sonra reg. etmenizi isteyecek.Kopyaladığınız dosyayı tekrar program klasörü içine copy edin böylece 2 defa daha çalıştırabilirsiniz
bu işlemi ne kadar yaparsanız o kadar kullanırsınız.

şimdilik benim yapabileceğim bu kadar...

S1FR3K1R1C1

Üye
<div class='quotetop'>(phora &#064; Dec 12 2005, 02&#58;31 AM) [post=225760]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Arkadaşlar bu programı cr*ckşayan çıkmadı mı? Ben bir yöntem buldum biraz zor ama kırılana kadar idare eder

Program ilk kurulduğunda fexplorer vs. programlarla e:&#092;systen&#092;app&#092;englshTurkish klasörü içindeki SOZ.DB dosyasını başka yere copy edin. Program iki defa çalıştıktan sonra reg. etmenizi isteyecek.Kopyaladığınız dosyayı tekrar program klasörü içine copy edin böylece 2 defa daha çalıştırabilirsiniz

[/b][/quote]Arkadaşlar.. e:&#092;systen&#092;app&#092;englshTurkish klasörü içindeki SOZ.DB dosyasını başka yere copy edin. ondan sonra tekrar copy ettiğiniz yerden alın e:&#092;systen&#092;app&#092;englshTurkish klasörü içine paste edin aynısı ile değiştirilsinmi diye soracak evet diyin okadar ve craclenmiş oldu hayırlı olsun..

oteb

Üye
Ellerinize sağlık, arkadaşlar...

bozili

Üye
bana da çok lazım eğer cr*ck i felan bulunursa...

POWER

POWER

Üye
bencede c***k leyin şunu yaw lazım baa :9

Gokhan43

Gokhan43

Üye
hackercihan arkadaşımız zaten çözümü söylemiş

phora

Üye
bu yöntemi ilk yazan benim ama farketmez önemli olan kullanabilmeniz

mevlut

Üye
<div class='quotetop'>(hackercihan &#064; Dec 12 2005, 08&#58;43 AM) [post=225807]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
<div class='quotetop'>(phora &#064; Dec 12 2005, 02&#58;31 AM) [post=225760]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>

[/b][/quote]Arkadaşlar.. e:&#092;systen&#092;app&#092;englshTurkish klasörü içindeki SOZ.DB dosyasını başka yere copy edin. ondan sonra tekrar copy ettiğiniz yerden alın e:&#092;systen&#092;app&#092;englshTurkish klasörü içine paste edin aynısı ile değiştirilsinmi diye soracak evet diyin okadar ve craclenmiş oldu hayırlı olsun..
[/b][/quote]

yok yafff yine 2 kere acıp kapattıktan sonra register kodu istedi nasıl olacak yani her acmamızadamı onu o kopyaladığımız yerden tekrar enf.turkis klasorune kopyalıcaz oluyor böyle sabahın 4 üne kadar onunla ugrastım olmaz olasıca olmadı yinede baska bi yol deneyen varmı arkadaslar yav bi zamanım olsa varya sırf işim bu registerli programları kırmak olacak gıcıklık olsun diye sinir oluyom sinirrr

climax

Üye
<div class='quotetop'></div><div class='quotemain'>yok yafff yine 2 kere acıp kapattıktan sonra register kodu istedi nasıl olacak yani her acmamızadamı onu o kopyaladığımız yerden tekrar enf.turkis klasorune kopyalıcaz oluyor böyle sabahın 4 üne kadar onunla ugrastım olmaz olasıca olmadı yinede baska bi yol deneyen varmı arkadaslar yav bi zamanım olsa varya sırf işim bu registerli programları kırmak olacak gıcıklık olsun diye sinir oluyom sinirrr
[/b][/quote]
sinirlenme kardeşim..haklısın arkadaşlar olayı çözdük sanmışlar ama alakası yok..register kodu istiyo bi şekilde.bence sitede ben dahil bu işleri pek bilen yok..ne yapalım,bu program olmadan da hayat devam eder..hem zaten yapmaya çalıştığımız korsanlık..niye kıramıyorum bunu diye üzülmeye gerek yok..

bozili

Üye
<div class='quotetop'>(hackercihan &#064; Dec 12 2005, 08&#58;43 AM) [post=225807]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>

[/b][/quote]
dostum dediğin şeyi iki defa yaptım ama maalesef bu iş fos. telefon modellerimiz aynı ama nafile başka bi yolu var mı ya da sen tam olarak nasıl yaptın o dosyayı nereye kopyaladığımız önemli mi ... teşekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt