Harika Bir Sözlük.25000 Kelime Hafızalı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

S1FR3K1R1C1

Üye
<div class='quotetop'>(çılgın &#064; Dec 15 2005, 01&#58;40 PM) [post=228065]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
<div class='quotetop'>(hackercihan &#064; Dec 12 2005, 08&#58;43 AM) [post=225807]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
<div class='quotetop'>(phora &#064; Dec 12 2005, 02&#58;31 AM) [post=225760]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Arkadaşlar bu programı cr*ckşayan çıkmadı mı? Ben bir yöntem buldum biraz zor ama kırılana kadar idare eder

Program ilk kurulduğunda fexplorer vs. programlarla e:&#092;systen&#092;app&#092;englshTurkish klasörü içindeki SOZ.DB dosyasını başka yere copy edin. Program iki defa çalıştıktan sonra reg. etmenizi isteyecek.Kopyaladığınız dosyayı tekrar program klasörü içine copy edin böylece 2 defa daha çalıştırabilirsiniz
bu işlemi ne kadar yaparsanız o kadar kullanırsınız.

şimdilik benim yapabileceğim bu kadar...
[/b][/quote]Arkadaşlar.. e:&#092;systen&#092;app&#092;englshTurkish klasörü içindeki SOZ.DB dosyasını başka yere copy edin. ondan sonra tekrar copy ettiğiniz yerden alın e:&#092;systen&#092;app&#092;englshTurkish klasörü içine paste edin aynısı ile değiştirilsinmi diye soracak evet diyin okadar ve craclenmiş oldu hayırlı olsun..
[/b][/quote]
dostum dediğin şeyi iki defa yaptım ama maalesef bu iş fos. telefon modellerimiz aynı ama nafile başka bi yolu var mı ya da sen tam olarak nasıl yaptın o dosyayı nereye kopyaladığımız önemli mi ... teşekkürler
[/b][/quote]Arkadaşlar kusura bakmayın yaw bende&#39;de Şifre istemeye başladı zalaq program meğerse dediğim şekilde olmuyormuş.. ama en kısa zamanda çaresini bulmam gerekir.

phora

Üye
ben kullanıyorum ama maalesef her ikik kullanımdan sonra soz.db dosyasını kopyalamak gerekiyor

S_L_A_Y_E_R

Üye
ben kulland&#305;m gerçekten kaliteli bir sözlük tavsie ederim yani...i&#350;te register kodu istiyor o bulunursa süper olucak

acme

Üye
deniycez görcez yinede saol kardeşim

DReaM_LoRD

Üye
sağolasın kardes

mevlut

Üye
hmmmm kimsenin ilgisini çekmemiş anlasılan...........

neyse şu sözlügü cr*ck layan oldumu arkadaslar yoksa halen aynımı ??

xrz

Üye
çok kelime olduğu doğru ama deyimler ve &#39;put in&#39;(frecial verb&#39;dü galiba) gibi kelimeleri bulamıyor çok çok da iyi bir sözlük değil sadece çok kelime var

amedian

amedian

Üye
arkadaslar emeginize saglık bende bir sozluk koyuyordum ama beceremedim 1, 2 zaten msw arkadasım koymus onu assagı yukarı bi 3 ay once. neyse bilmiyordum ogreniyorum yavas yavas + bu sozlugu indiriyorum tesekkurler...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...