Hard format sonrası kilit kodu sorunu. Yardım?


uMTOku

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar çok konu açıp kirlilik yaratan biri değilim ama bu sefer yardımınıza ihtiyacım var. Telefona hard format attım her zaman ki gibi yeni kilit kodu istedi 1234 girdim doğrula dedim 1234 girdim eminim çünkü defalarca olabilecek her şifreyle denedim olmadı açamadığım için de bi şey yapamıyorum hard format atıyorum yine aynısı oluyo ne yapabilirim? Şimdiden teşekkürler.
 
ultrayer6

ultrayer6

Üye
eski kilit kodun neyse onu gireceksin kardeş.
 
By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
Format Atmadan Önceki Kilit KoduN Onu Girmen Lazım
 

uMTOku

Üye
    Konu Sahibi
Denedim olmuyor işte
 

cloude

Üye
Hard format atınca kilt kodunun sıfırlanması gerekir.
 

eneserkes

Üye
0000 olması lazım bendede aynısı oldu çünkü bugün 1234 olmadı 0000 oldu ;)
 

gokaycan

Üye
hard formatta sıfırlamıyor nedense eski kilit kodunu istiyor yine.
 

sevcet123

Üye
Çoğu forum sitelerinde ''5800 xm güncellediysen kilit kodu degişmez.'' diyor
 
estorak

estorak

Üye
bana yalnış kod dedi geçti :)
 
aliens

aliens

Üye
12345 denediniz mi?
 
BrtLVcL

BrtLVcL

Üye
[sıze=3]12345 olması lasım [/sıze]
 
RepresentativE

RepresentativE

Üye
ya arkadaşlar bakıyorumda herkes bilmediği konularda atıp tutuyor :vur

arkadaşım 112 yi ara kilit kodu isterken sonra aramayı kapat tamamdır bu kadar basit. birileri yok programı yükleyin kabloyu takın çıkarın gibi yöntemlerle insanları boş yere uğraştırıyorlar.112 yi ara kapat beyin bedava :ehe
 
  • Beğen
Tepkiler: BLasTeaR
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt