Harald Meyer Panorama Assistant V1.00[0] S^3 Anna Belle Signed

• 1 Ekim 2013
  • 2573 Okunma
  • 16 Cevap

1. < Resmi açmak için tıklayın >

Telefonunuzun sensörlerini
    kullanarak büyük boyutlu ve yüksek
    çözünürlüklüpanoramik resimler
    oluşturabileceğiniz programdır.
    Panoramik rotasyonlar hesaplayıp
    (örneğin DSLR) fotoğraf makineleri özellikleri gibi ekstra özellikler
    kullanmak da mümkün. Panoramik
    görüntüler için mükemmel bir kaynak.

Yazan: asigsasi

Harald Meyer Panorama Assistant V1.00[0] S^3 Anna Belle Signed İndir

2. :tşk:

asigsasi bunu beğendi.
  3. :rica:

Nextman bunu beğendi.
  4. dosya 0 byt yüklemeye çalışınca desteklenmiyor diyor :)

asigsasi bunu beğendi.
  5. link yenilendi :)

6. Emeğine sağlık Teşekkürler.

7. c6-01 bembeyaz ekran çalıştımadı . yinede emeğine sağlık

8. aynen c6-01 beyaz ekran çıkıyo çalışmadı

9. teşekkurler

10. 808'de çalıştı ama çok fazla ayar var. nasıl kullanılacağını pek çözemedim açıkçası.

asigsasi bunu beğendi.
  11. kurcala biraz :)

oscartiger bunu beğendi.
  12. aynen kurcaladıkça çözüyorum. kaliteli bir uygulama. ayrıca magazada baktım ücretliymiş. :) paylaşım için teşekkürler.
    ---
    merhaba asigsasi. bir şey soracağım. programı kurdum. sanırım sensörler yardımıyla fotoğrafları çekiyorum. ama bunları nasıl birleştireceğim konusunda en ufak bir fikrim yok. uygulamanın sitesini buldum mükemmel örnekler var. tıklayıp inceleyebilirsin. herhalde program sadece fotoğrafları çekiyor. biz de bilgisayarda başka programlarla bu çekilen fotoğraflara müdahale ederek o 3 boyutluymuş gibi derinlikli panaroma etkiyi yaratıyoruz?? tam anlayamadım. eğer programı kullanıyorsan bikaç özelliğinden bahsedebilir misin?

Panorama Assistant example Mega- and Gigapixel Panoramas

asigsasi bunu beğendi.
  13. Ben daha once kullandim sanirim bunu kendi birlestirmesi lazim

Samsung ile gönderdi
    asigsasi bunu beğendi.
  14. o link deki lumia için yapılmış tam özellikli panaroma uygulaması sen bu uygulamayı dene bakalım

[Scalado AB] Camera Lover Pack v1.01(9) Symbian^3 Signed - MaxiCep

Mobil cihaz ile gönderdi
  15. Teşekkürler

16. onu kurmuştum da, bu panoassitant beni acayip meraklandırdı şimdi. bu her yerin görünebildiği panorama olaylarını nasıl yapıyoruz programda çözemedim bir türlü. yukarıda paylaştığım sitede mükemmel örnekler var. sayfanın en altına bakın lütfen. :)
    ---
    araştırdım. bu program panorama fotoğraf üretemiyor sadece panoramik fotoğraf üretimi için doğru açılarda fotoğraflar çekmemize yardımcı oluyor. eldeki fotoğraflarla geri kalan kısmı çeşitli programlar aracılığa bilgisayarda tamamlıyoruz. burada nokia 808 fotoğraflarıyla yapılmış güzel birkaç örnek var.

Tequnique.com - PanoAssistant: Einödhöhle (Cave), Nokia 808 PureView

Tequnique.com - PanoAssistant: Reschensee (South Tyrol), captured with Nokia 808 PureView

Tequnique.com - PanoAssistant: Vernagt Stausee (South Tyrol), captured with Nokia 808 PureView

Tequnique.com - PanoAssistant: Kaprun (Salzburg), captured with Nokia 808 PureView

Son düzenleme: 3 Mart 2014
  17. bu linklerin hepsi hata veriyor program geliştirilebilir di ancak yapımcılar da nokia yüzünden desteği kesti maalesef

Mobil cihaz ile gönderdi
Yüklüyor...
22/09/2018 - 14:22