Harald Meyer Panorama Assistant V1.00[0] S^3 Anna Belle Signed

Sponsorlu Bağlantılar

asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
Harald Meyer Panorama Assistant V1.00[0] S^3 Anna Belle Signed

Telefonunuzun sensörlerini
kullanarak büyük boyutlu ve yüksek
çözünürlüklüpanoramik resimler
oluşturabileceğiniz programdır.
Panoramik rotasyonlar hesaplayıp
(örneğin DSLR) fotoğraf makineleri özellikleri gibi ekstra özellikler
kullanmak da mümkün. Panoramik
görüntüler için mükemmel bir kaynak.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: oscartiger, fenicks, sanalafacan ve 1 kişi daha

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
:tşk:

• Beğen
Tepkiler: asigsasi
asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
:rica:

• Beğen
Tepkiler: Nextman
ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
dosya 0 byt yüklemeye çalışınca desteklenmiyor diyor :)

• Beğen
asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
link yenilendi :)

plenken

plenken

Üye
Emeğine sağlık Teşekkürler.

carizma.632

Üye
c6-01 bembeyaz ekran çalıştımadı . yinede emeğine sağlık

untaka

Üye
aynen c6-01 beyaz ekran çıkıyo çalışmadı

kralveben

kralveben

Üye
teşekkurler

oscartiger

oscartiger

Üye
808'de çalıştı ama çok fazla ayar var. nasıl kullanılacağını pek çözemedim açıkçası.

• Beğen
asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
kurcala biraz :)

• Beğen
Tepkiler: oscartiger
oscartiger

oscartiger

Üye
aynen kurcaladıkça çözüyorum. kaliteli bir uygulama. ayrıca magazada baktım ücretliymiş. :) paylaşım için teşekkürler.merhaba asigsasi. bir şey soracağım. programı kurdum. sanırım sensörler yardımıyla fotoğrafları çekiyorum. ama bunları nasıl birleştireceğim konusunda en ufak bir fikrim yok. uygulamanın sitesini buldum mükemmel örnekler var. tıklayıp inceleyebilirsin. herhalde program sadece fotoğrafları çekiyor. biz de bilgisayarda başka programlarla bu çekilen fotoğraflara müdahale ederek o 3 boyutluymuş gibi derinlikli panaroma etkiyi yaratıyoruz?? tam anlayamadım. eğer programı kullanıyorsan bikaç özelliğinden bahsedebilir misin?

• Beğen
yaren_dede

yaren_dede

Üye
aynen kurcaladıkça çözüyorum. kaliteli bir uygulama. ayrıca magazada baktım ücretliymiş. :) paylaşım için teşekkürler.merhaba asigsasi. bir şey soracağım. programı kurdum. sanırım sensörler yardımıyla fotoğrafları çekiyorum. ama bunları nasıl birleştireceğim konusunda en ufak bir fikrim yok. uygulamanın sitesini buldum mükemmel örnekler var. tıklayıp inceleyebilirsin. herhalde program sadece fotoğrafları çekiyor. biz de bilgisayarda başka programlarla bu çekilen fotoğraflara müdahale ederek o 3 boyutluymuş gibi derinlikli panaroma etkiyi yaratıyoruz?? tam anlayamadım. eğer programı kullanıyorsan bikaç özelliğinden bahsedebilir misin?

Ben daha once kullandim sanirim bunu kendi birlestirmesi lazim

• Beğen
asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi

o link deki lumia için yapılmış tam özellikli panaroma uygulaması sen bu uygulamayı dene bakalım

[Scalado AB] Camera Lover Pack v1.01(9) Symbian^3 Signed - MaxiCep

kfahaa

kfahaa

Üye
Teşekkürler

oscartiger

oscartiger

Üye
onu kurmuştum da, bu panoassitant beni acayip meraklandırdı şimdi. bu her yerin görünebildiği panorama olaylarını nasıl yapıyoruz programda çözemedim bir türlü. yukarıda paylaştığım sitede mükemmel örnekler var. sayfanın en altına bakın lütfen. :)araştırdım. bu program panorama fotoğraf üretemiyor sadece panoramik fotoğraf üretimi için doğru açılarda fotoğraflar çekmemize yardımcı oluyor. eldeki fotoğraflarla geri kalan kısmı çeşitli programlar aracılığa bilgisayarda tamamlıyoruz. burada nokia 808 fotoğraflarıyla yapılmış güzel birkaç örnek var.

Son düzenleme:
asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
bu linklerin hepsi hata veriyor program geliştirilebilir di ancak yapımcılar da nokia yüzünden desteği kesti maalesef

Üst Alt