• Sitemizde mp3 ve benzeri müzik formatlarında sunulan içerikler, cep telefonlarında zil sesi olarak ayarlayabilmek için kırpılmış, kısa süreli müziklerden ve melodilerden oluşmaktadır. Herhangi bir içeriğin telif hakkı içerdiğini düşünüyorsanız veya hak sahibiyseniz; cep telefonunuza indirmeyin, indirdiyseniz en kısa zamanda içeriği silerek mesajı derhal rapor edin.

hangisini zil sesi yapacağınıza şaşıracaksınız.müthiş zil sesleri(no rapid)

Sponsorlu Bağlantılar

kaltas

Üye
Teşekkürler

Aziz™

Aziz™

Üye
rica ederim

merpol

Üye
teşekkürler

musicmen06

Üye
Kardeş çok sağol

Enes Aydınlar

Üye
sağol kanki

setsuka

Üye
Teşekkür ederimm

Aziz™

Aziz™

Üye
rica ederim..

delypasha

Üye
Emeğine sağlık tşkr.

nusret mayge

Üye
Nasrettin Hoca eşekten düşmüş.Yardım için başına üşüşmüşler.Hoca:"Siz benim halimden anlamazsınız.Bana eşekten düşmüş birini bulun"demiş.Sayın kardeşim bilgisayarda böyle uğraşanların halinden ancak bu işlerle uğraşanlar anlar diyorum.Emeğinize elinize sağlık çok teşekkürler.

Aziz™

Aziz™

Üye
rica ederim teşekkürler

tek65

Üye
link nerde kardeşim bulamıyorum ayıp ya

Aziz™

Aziz™

Üye
kardeş tek tek indirmek istiyorsan şarkı ismine tıkla konunun en altındada bütün müziklerin olduğu paketin linki var

obas

Üye
tüh site yasaklanmış yetişemedim:vur

CoDeYs

CoDeYs

Üye
hayır yasaklanmadı lınklerde gayet saglam bakınız tarıhe ve ilk konunun sayfasına sagdakı :oke: begenmeyı unutmayalım konuyu :oke:

Ekli dosyalar

srkn_ddemir

Üye
teşekürler

gls_onk

Üye
saol gardaşım

habbuj

habbuj

Üye
kardeş 4shared sitesi kapanmışş..:(

CoDeYs

CoDeYs

Üye
hayır giyoruz kardeş kaç tane eklentide resim eklemişim linkler saglam diye senın pc deki dns ayarlarıyla oynaman gerekiyor olay o

habbuj

habbuj

Üye
ben giremiyorum kardeş mahkeme kararıyla engellenmiştir diyo :(

CoDeYs

CoDeYs

Üye
bilmiyorum ki konusunu aç açabilcek vardır bence

Üst Alt