Hangisini önerirsiniz? Samsung E250 mi, Samsung E950 mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
batstyleme

batstyleme

Üye
    Konu Sahibi


Samsung E250

Samsung E950Arkadaşlar hangisini almamı önerirsiniz? Samsung E250 mi, Samsung E950 mi?
 
BarisOlsun

BarisOlsun

Üye
ikisini de al :)
 
bidibidi12

bidibidi12

Üye
Bence e950 çok daha sağlam bir telefon ikisinin arasındaki fiyat farkını bilmiyorum ama hangisi daha iyi sorusunun cevabı kesinikle e950 dir...
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt