Hangisi daha iyi?

Sponsorlu Bağlantılar

burak1553

burak1553

Üye
    Konu Sahibi
Hangisi daha iyi?
Arkadaşlar ben 1200 1300 tl civarında bi bilgisayar kasası bakıyorum (Oyun için) ama fazla anlamıyorum şu üçünden hangisi daha iyi yada daha iyi bir öneriniz varmı?(ilk linkteki bilgisayar oyunlar yüklü şekilde geliyor Gta5 filan var içinde)

1-

2-

3-

technogamer2345

Üye
Bu hazırları hiç karlı olmuyor.İlki oyun için olabilir ama ikinci ve üçüncü çok boş.1500 e tamamlarsan AMD A10 7870K var.İlkinden daha performanslı.Hatta bunun hazır bir kasası vardı ona bile bakabilirsin.Buyur buldum :

Ürün bu.Azıcık fiyatı artmış herhalde.Bütçeyi çok fazla aşıyorsa mecburen kendin toplarsın.
Birde 1500 e Gtx 750ti yanında i3,pentium veya amd işlemci sığdıranlar var.Öyle bir şeyde tercih edebilirsin.Daha sağlam olur.

• Beğen
Tepkiler: burak1553
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Hiçbiri

burak1553

burak1553

Üye
    Konu Sahibi
Bu hazırları hiç karlı olmuyor.İlki oyun için olabilir ama ikinci ve üçüncü çok boş.1500 e tamamlarsan AMD A10 7870K var.İlkinden daha performanslı.Hatta bunun hazır bir kasası vardı ona bile bakabilirsin.Buyur buldum :

Ürün bu.Azıcık fiyatı artmış herhalde.Bütçeyi çok fazla aşıyorsa mecburen kendin toplarsın.
Birde 1500 e Gtx 750ti yanında i3,pentium veya amd işlemci sığdıranlar var.Öyle bir şeyde tercih edebilirsin.Daha sağlam olur.
Önerin için sağol benim aradığım daha uygun bişeyler bunlar biraz pahalı benim ilk gönderdiğim linkteki kasa gta 5i düşük ya da orta ayarlarda oynatmaz mı?
(Benim uzmanlık alanım daha çok telefon bilgisayarlardan pek anlamıyorum:) )
Bi Önerin var mı? Max 1300tl

technogamer2345

Üye
GTA 5 te 1280x720 medium da 35-40 fps civarı almış.Pek uzun ömürlü olmaz.Biraz bende baktım Bişeyler buldum yine :

Aralarından hangisi dersen bu :

Low falan açıyormuş yine.Veya en baştaki i5 li olanada bakabilirsin.Genelinde bu fiyat aralığında hemen hmen hepsi böyle.
Aslında amd işlemcili düzgün bi ekran kartlı sistemde toparlanabilir 1300-1400'e.Olmadı kendi verdiğin APU yuda alabilirsin.

• Beğen
Tepkiler: burak1553
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
O Fiyata Çok İyi Bişey Alamazsın İşini Görür Ayrı Ama