Hangi Vista? Yardim !!!!!!!!

Sponsorlu Bağlantılar

1997ahmet31

1997ahmet31

Üye
    Konu Sahibi
Hangi Vista? Yardim !!!!!!!!
Arkadaşlar benim bilgisayarın özellikleri şöyle:
Intel(R) Pentium(R) 4 CPU 3.00GHz 3.00 GHz
512 MB Ram
bu özelliklere vistanın en iyi hangi sürümünü atabilirim ? cevaplayanlara şimdiden teşekkürler.
Not: Şimdi Home Basic N yüklü

Uhops

Uhops

Üye
XP Çok daha iyi olur.

Uhops

Uhops

Üye
kardeş doğru dedin ama :) xp den sıkıldım peki xp yüklersem hangi sürümünü yükleyim ?
XP'de en iyisi SP3 diyebiliyorum.
Ben Vistayı çoook kullandım Xp formatı bilmediğimden ve CD'min olmadığından çok sıkıntılı, ağır, sürekli yanıt vermiyor hatası geliyordu.

1997ahmet31

1997ahmet31

Üye
    Konu Sahibi
XP'de en iyisi SP3 diyebiliyorum.
Ben Vistayı çoook kullandım Xp formatı bilmediğimden ve CD'min olmadığından çok sıkıntılı, ağır, sürekli yanıt vermiyor hatası geliyordu.
kardeş bide ben netten indirdim iso dosyasını vistanın formatı cektim ama dili rusça gibi farklı bi dil düzeltemedim acaba nasıl düzeltirim 2 gündür böyle kullanıyorum :)

Uhops

Uhops

Üye
kardeş bide ben netten indirdim iso dosyasını vistanın formatı cektim ama dili rusça gibi farklı bi dil düzeltemedim acaba nasıl düzeltirim 2 gündür böyle kullanıyorum :)

Uhops

Uhops

Üye
kardeş yapamadım windows 8 diyo bilmem ne diyo bide ben yazıları okuyamıyorum değişik bi dil
Vista geliştiricileri bunların yanında bir de güncelleme yayınladı. Dil paketi kurulumunda meydana gelen bir hatayı düzelten yamayı 32 bit Vista için , 64 bit Vista içinse edinebilirsiniz. Biz bir dil paketi kurmadan önce bu yamayı yüklemenizi öneriyoruz.

MaxiHan

MaxiHan

Üye
Windows yerine linux bu makineyi ucurur :)) vista her halukarda kotu ve hantal bir sistem, windowslar arasinda yapilan "en buyuk hata" olarak ifade ediliyor.

• Beğen
Tepkiler: GDDR5
Van Hohenheim

Van Hohenheim

Üye
512 mb ram ile vista sağlıklı çalışmaz ilerde çok ağır olur ya rami yükseltecen ya da xp

ozakin70

ozakin70

Üye
Windows yerine linux bu makineyi ucurur :)) vista her halukarda kotu ve hantal bir sistem, windowslar arasinda yapilan "en buyuk hata" olarak ifade ediliyor.
Aynen veya rami hic yoktansa 1gb yapip win7 kur

1997ahmet31

1997ahmet31

Üye
    Konu Sahibi
kardeş linuxta kuramadım nasıl yapcam onuda denedim tam kuruyorum yeniden baslatıyorum linuxu seçiyorum dosya yeri istiyo bende orda kalıyorum oyle :)

Lohengram

Lohengram

Üye
512 mb ramle en fazla XP kullanabilirsin.

Van Hohenheim

Van Hohenheim

Üye
evet professional kurmalısın cr@ck i de yapmayı unutma

Uhops

Uhops

Üye
Oyun falan oynamıyorsan linux kursan çook daha iyi olur pc.

• Beğen
Tepkiler: Van Hohenheim
1997ahmet31

1997ahmet31

Üye
    Konu Sahibi
evet professional kurmalısın cr@ck i de yapmayı unutma
kardeş bende cd si var ***** yapmama gerek yok direk şifresiz bişeysiz süper tek yaptığım pc yi yeniden baslatmak herseyini oto ayar yapılmış şekilde pc açılıyor bide baya hızlı sahte felan da demiyor
Oyun falan oynamıyorsan linux kursan çook daha iyi olur pc.
kardeş kurcamda kuramadım yani yapamadım kurdum sonra pcyi yeniden baslatıp linuxu seçtim sonra benden bir dosya yeri istedi bende orada tıkandım araştırdım biraz bi şeyler yapmaya çalıştım olmadı

Uhops

Uhops

Üye
kardeş bende cd si var cra ck yapmama gerek yok direk şifresiz bişeysiz süper tek yaptığım pc yi yeniden baslatmak herseyini oto ayar yapılmış şekilde pc açılıyor bide baya hızlı sahte felan da demiyor
kardeş kurcamda kuramadım yani yapamadım kurdum sonra pcyi yeniden baslatıp linuxu seçtim sonra benden bir dosya yeri istedi bende orada tıkandım araştırdım biraz bi şeyler yapmaya çalıştım olmadı
Forumda Linux bölümü var. Orada yardımcı olurlar.

• Beğen
Tepkiler: 1997ahmet31
1997ahmet31

1997ahmet31

Üye
    Konu Sahibi
tmm kardeş bi bakayım

• Beğen
Tepkiler: GDDR5
Baranbaris

Baranbaris

Üye
Arkadasim bence rami yukselt o ozellikteki bilgisayar o ramle harcaniyo bence min. 3gb ramle win8 bile gider ona benimde amd athlon islemci 3.30 Ghz 3Gb ram bilgisayar ucuyo ;)

Üst Alt