Hangi ülkede kaç milyon Türk var

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
belki daha fazladır

Kdr05

Kdr05

Üye
Almanya'daki son Alman'ı biz gömeceğiz. :ehe

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
:naughty: :naughty:

Crixus07

Crixus07

Üye
diğerlerini gectımde bu kızılderili,italyanlar nerden Türk oluyo merak ettim..Kızılderililer Amerikanın yerli halkıdır.Türklerle nasıl bağlantı kurmus bu kanıyı ortaya atan adam merak ettım dogrusu.İtalyanlarında Türk olmasına ihmal vermiyorum saygılarımla :)

Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
diğerlerini gectımde bu kızılderili,italyanlar nerden Türk oluyo merak ettim..Kızılderililer Amerikanın yerli halkıdır.Türklerle nasıl bağlantı kurmus bu kanıyı ortaya atan adam merak ettım dogrusu.İtalyanlarında Türk olmasına ihmal vermiyorum saygılarımla :)
Yahşi batı da cem yılmaz : kızıldereliler türktür diyolar
Kızıldereli : yok öyle bişey :d:

x-scarface

x-scarface

Üye
:oha:

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
türkiyenin toplam nüfusu 70 milyondur bu 70 milyonun içinde türkü var kürdü var çerkezi vs.
haklısın bu saydıklarının içinde bi sürü türk milleti var zazalar olsun lazı olsun çerkesi olsun

angry_birdss

angry_birdss

Üye
meksika 35 milyon nedir ya :) kızılderili falan abartma güzel kardeşim çünkü inandırısi gidiyor olayın Türk nüfusu Türkiyede 62 milyon Türkiyenin nüfusu 75 milyon dünyadaki Türk nüfusu ise 370 milyon civarı fazla yok yani keşke 1 milyar olsak

- - - Eklendi - - -

Kızılderililer ön türklerden doğru bağ olabilir ama bu kesin değildir çünkü dillerinde türkçe ve moğolca kelimelerde var ama eğer ırki belirleyen dil ise o zaman eski molarda türk fakat öyle değil. italya ile türkiye türkleri ırk olarak aynıdır çünkü birbirimize asimile olmuşuzdur sonuçta türklerin ata yurdu anadolu değil. Türkler Nuh peygamberin soyuna göre 2ye ayrılır aslında biri torunu Moğok asya Türkleri bir diğer torunu Truk Akdenize gelen Türkler moğok ve truk olayını bir araştırın derim

salda15

salda15

Üye
saçmasapan.avi

SorgulayanAdam

SorgulayanAdam

Üye
sizin anlicaniz biçimde konusiyim : size göre adem ve havva dan geldigimize göre onlar ne ise dunyaki butun insanlar da o dur buna göre senin bu yazının hiçbir anlami kalmaz

- - - Eklendi - - -

YALAN HABER YAPMIYALIM!!!

angry_birdss

angry_birdss

Üye
sizin anlicaniz biçimde konusiyim : size göre adem ve havva dan geldigimize göre onlar ne ise dunyaki butun insanlar da o dur buna göre senin bu yazının hiçbir anlami kalmaz

- - - Eklendi - - -

YALAN HABER YAPMIYALIM!!!

Adem ile Havva sadece bir baş yapıttı ona bakarsan hayvanlarlada aynıyiz o zaman TOPRAKTAN GELDIK ya hani :) algıda seçiciliğin genişlesin biraz

AHMED...

AHMED...

Üye
konu çok güzel kardeşim ilgimi çekti arşivime ekledim ismini hiç duymadığım ülkeler bile var tek tek araştırmaya değer sağolsın :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...