hangi telefonun fotosu güzel çeker

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
deniz-17

deniz-17

Üye
    Konu Sahibi
N70
6300
6300i
5200

schumici

schumici

Üye
ben olsam kesinlikle 6300i alırdım bu telefonlar arasından:oke:

deniz-17

deniz-17

Üye
    Konu Sahibi
piksel bakımından 6300i mi iyi

opal19994

Üye
Kardeş o telefonun herşeyi harika mükemmel bir flashı var fener olarakta kullanabilirsin mp3 harika çalıyor kulaklıklada güzel en önemli özelliği symbian olması oyun program vs... Yüklenebilir çalışırken hafıza kartını çıkartıp takabiliyosun o telefon nokıa n70

deniz-17

deniz-17

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş o telefonun herşeyi harika mükemmel bir flashı var fener olarakta kullanabilirsin mp3 harika çalıyor kulaklıklada güzel en önemli özelliği symbian olması oyun program vs... Yüklenebilir çalışırken hafıza kartını çıkartıp takabiliyosun o telefon nokıa n70

saol dostum:yuru

buki09

buki09

Üye
n70 bu teller içinde en iyisi.symbian olması yeter zaten..ekran kalitesinde 6300i n70 e göre daha ii.diğer tüm özellikleri göz önüne alırsak n70 derim;)

maliakg

maliakg

Üye
bencede n70

Furkan96

Furkan96

Üye
evet n70 2 megapixel flash var

UDqU

Üye
Krdeş Ben 6300 dan acayip memnunum kamera konusunda sölemiş olıyım..

eQooo

eQooo

Üye
kibarlık 6300 , klaite n 70 ;)

Sensiz OlamaM

Sensiz OlamaM

Üye
Bencede N70 en azından flaşı var.:ehe

Furkan96

Furkan96

Üye
evet n70

Romantik Prens

Romantik Prens

Üye
tabiki en iyisi 6300

deniz-17

deniz-17

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler arkadaşlar

deniz-17

deniz-17

Üye
    Konu Sahibi
konu silinebilir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt