hangi telefonu önerirsiniz?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

oguzhangul32

Üye
    Konu Sahibi
hangi telefonu önerirsiniz?
merhaba arkadaşlar :D
öncelikle telefonum c6 01. Nokia symbiandan desteği çektiği için telefonumu değiştirmek istiyorum. Önerebileceğiniz android telefon varmı ? Ayrıca c6 01 i kaça satmalıyım üzerinde 1 çizik dahi yok koruma ile kullandım ekranında jelatini hâla duruyor.Şimdiden teşekkürler (maksimum 650 tl)

Buğra

Buğra

Admin
Atrix alabilirsin :oke:

Buğra

Buğra

Admin
symbian piyasası hakkında bilgim yok malesef. Bir şey diyemeyeceğim

oguzhangul32

Üye
    Konu Sahibi
tamam teşekkürler :D

oguzhangul32

Üye
    Konu Sahibi
+9999 aynen, bu fiyat araliginda atrix rakipsiz.mediamarktlarda bakarak alabilirsin

baktım güzel teşekkür ederim. Ancak motorola olduğu için kafamda soru işareti kaldı hani servis falan :D birde symbian hakkında bilginiz varsa tel.i kaça satmalıyım sizce :D

MaxipmaN

Üye
kullanıcıya 350 tl ye verebilirsin

V/RS

V/RS

Üye
Bendede c6-01 vardı telefoncuda s3 miniyle takasta 230 saydı bedavaya gitti resmen gariban :S

oguzhangul32

Üye
    Konu Sahibi
V/RS

V/RS

Üye
  • Beğen
Tepkiler: fatih006

oguzhangul32

Üye
    Konu Sahibi
benimkininde yoktu ama adamın umrunda olmadı tabi :D telefoncular almıyo resmen ya zar zor verdim telefonu o kadar bıkmış millet nokiadan :D

:D nokianın devri bitti artık . Belki wp yerine symbiana desteği sürdürseydi daha iyi olurdu :D

DiabolicBoy

Üye
baktım güzel teşekkür ederim. Ancak motorola olduğu için kafamda soru işareti kaldı hani servis falan :D birde symbian hakkında bilginiz varsa tel.i kaça satmalıyım sizce :D

dostum swmbian piyasasini bende bilmiyom.ama sana tavsiyem telefonculara satma.cunku onlar cok ucuza alir.sahibinden vs gibi sitelerden sat.hem sitedeki fiyatlara bakarak gercek fiyati gormus olursun ve zarar etmemis olursun.ama ikinci elde fiyat cok dusukse,satma.cunku az paraya satman yazik olur,bu durumda ya kendine yedek tel olarak ayır,ya da ailenden birine ver daha iyi.ben hep oyle yaparım.sahtekar telefonculara yok pahasına satmaktan daha iyidir.

- - - Eklendi - - -

ben satmam 230 verirse :D çünkü sıfırdan farkı yok :D

piyasasıni bilmiyom ama bencede 230tl satma. yanlis hatirlamiyosam c6-01 oldukca şık karizma bi cihazdi ve metal govde ve gercek cam vardi.8mp kamera ve hd video kayitta vardi galiba ve c6 nokia'nin ender begendigim modellerindendi.bencede satma o fiyata

- - - Eklendi - - -

piyasasıni bilmiyom ama bencede 230tl satma. yanlis hatirlamiyosam c6-01 oldukca şık karizma bi cihazdi ve metal govde ve gercek cam vardi.8mp kamera ve hd video kayitta vardi galiba ve c6 nokia'nin ender begendigim modellerindendi.bencede satma o fiyata

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

oguzhangul32

Üye
    Konu Sahibi
dostum swmbian piyasasini bende bilmiyom.ama sana tavsiyem telefonculara satma.cunku onlar cok ucuza alir.sahibinden vs gibi sitelerden sat.hem sitedeki fiyatlara bakarak gercek fiyati gormus olursun ve zarar etmemis olursun.ama ikinci elde fiyat cok dusukse,satma.cunku az paraya satman yazik olur,bu durumda ya kendine yedek tel olarak ayır,ya da ailenden birine ver daha iyi.ben hep oyle yaparım.sahtekar telefonculara yok pahasına satmaktan daha iyidir.

dostum öncelikle teşekkürler . Bizim yan komşunun tel dükkanı var bunuda oradan almıştım zaten :D 18 yıllık komşumuz ona satmayı düşünüyorum en az 350 400 verir :D motorola atrix e baktım gayet güzel olmazsa yarın gidip değiştireyim :D bıktım bu c6 01 in donmalarından tarayıcısıda rezil(refresh) herkese teşekkürler :D

DiabolicBoy

Üye
rica ederim dostum. saglicakla kal.iyi geceler

blackcemre

Üye
Bence lumia 920

Jomolocco

Jomolocco

Üye
230 a iyi gitmis ben 100 lira anca veririm sahsen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...