Hangi sahneyi yaşamak isterdiniz?

• 25 Ekim 2010
  • 578 Okunma
  • 11 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Arkadaşlar bazılarımız kimi zaman hayatımız'da olmasını istediğimiz roller ve sahneler'de yer almayı istemiş olabilir. hayal etmiş, hatta rüyamıza bile girmiştir.

konumuz da eğlenceli vakit geçireceğimizi düşünerek formu arattım bulamayınca açmak istedim. güzel sahne ve rol karekretleriniz hayalleriniz vardır belkide
    umarım güzel ve eğlenceli sohbetler olur. iyi maxicep ler..

hayalinizi resimli olarakta yansıta bilirsiniz..

-------------------------------------------------------------------------------------------------

işte benim rolüm sahnem aklımdan çıkmıyor

< Resmi açmak için tıklayın >

filmin bütün aksiyon sahnelerinde olmak ne yalan olsun rüyalarımda kendim hulk olunca çok farklı hissediyorum rüyalar gerçek olduğu için

Yazan: Reşwan
  2. konu yanlış yerlere gitmesin de :d: :d:

aklımda yok öyle bi sahne

3. kimsenin hayelleri yokmu ya güzel bi konu olur sanmıştım umarım burası sahneler le dolup taşar

4. Ben Baslangiç filmini yasamak isterdim yani ruyalarimi kontrol edebilmeyi ruyalarimda istedigim herseyi yapabolmeyi x men wolweryn de hiç fena olmazdi aninda iyilesme ... Hulkta olabilir bende çok severim hulku filmlerini defalarca lzlemisimdir

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

5. Filme gerek yok ki bende. O yasadigimiz ani, sahneyi tekrar yasamak isterdim sadece. Ruyalarimdaki gibi :)

6. Hoşlandığım kızla tanışmak ve ona açılmak

7. Neşet ertaş ve aytuğ özdemir ile konuşmak ve onlardan sazı iyi öğrenmek bi de türkü öğretsinler yeter

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
12/12/2018 - 10:28