Hangi sahneyi yaşamak isterdiniz?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Hangi sahneyi yaşamak isterdiniz?
Arkadaşlar bazılarımız kimi zaman hayatımız'da olmasını istediğimiz roller ve sahneler'de yer almayı istemiş olabilir. hayal etmiş, hatta rüyamıza bile girmiştir.

konumuz da eğlenceli vakit geçireceğimizi düşünerek formu arattım bulamayınca açmak istedim. güzel sahne ve rol karekretleriniz hayalleriniz vardır belkide
umarım güzel ve eğlenceli sohbetler olur. iyi maxicep ler..

hayalinizi resimli olarakta yansıta bilirsiniz..

-------------------------------------------------------------------------------------------------

işte benim rolüm sahnem aklımdan çıkmıyor

filmin bütün aksiyon sahnelerinde olmak ne yalan olsun rüyalarımda kendim hulk olunca çok farklı hissediyorum rüyalar gerçek olduğu için

Perfect!

Üye
konu yanlış yerlere gitmesin de :d: :d:

aklımda yok öyle bi sahne

Utku

Utku

Üye
xmen origins wolwerine
bu sahne

sayılır :D

Dafny

Dafny

Üye

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
kimsenin hayelleri yokmu ya güzel bi konu olur sanmıştım umarım burası sahneler le dolup taşar

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici

:d:

fnldstntn

Üye
Ben Baslangiç filmini yasamak isterdim yani ruyalarimi kontrol edebilmeyi ruyalarimda istedigim herseyi yapabolmeyi x men wolweryn de hiç fena olmazdi aninda iyilesme ... Hulkta olabilir bende çok severim hulku filmlerini defalarca lzlemisimdir

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

minoo

minoo

Üye
Filme gerek yok ki bende. O yasadigimiz ani, sahneyi tekrar yasamak isterdim sadece. Ruyalarimdaki gibi :)

Astrosman

Astrosman

Üye
Hoşlandığım kızla tanışmak ve ona açılmak

pelın_

karşıda oturmak isterdim:)

Astrosman

Astrosman

Üye
Neşet ertaş ve aytuğ özdemir ile konuşmak ve onlardan sazı iyi öğrenmek bi de türkü öğretsinler yeter

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt