Hangi Renk iPhone 7 alınmalı ?

Sponsorlu Bağlantılar

Hangi renk iPhone7/7+ Alırsınız ?

• Rose Gold/ Pembe

• Gold/ Altın

• Silver/ Gümüş

• Black/ Siyah

• Jet Black/ Simsiyah

• Red/ Kırmızı

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

n000k

n000k

Üye
Gold rose rengini sipariş verdim. Kısmetse perşembe elimde olacak [emoji4]

-yeniliklere açığız_[emoji442]-

SeçilmişArda

Üye
Herkese iyi günler dilerim, iPhone 7 Plus almayı düşünüyorum ama rengi ne kadar kişisel olsa da siyah ile gümüş arasında kaldım, iPhone kullanıcıları ve satın almak isteyenler yazarsa benim gibi arada kalanlar aydınlanır diye düşünüyorum...
Kırmızısı çıktı o bayağı güzel

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Herkese iyi günler dilerim, iPhone 7 Plus almayı düşünüyorum ama rengi ne kadar kişisel olsa da siyah ile gümüş arasında kaldım, iPhone kullanıcıları ve satın almak isteyenler yazarsa benim gibi arada kalanlar aydınlanır diye düşünüyorum...
Iphone 7 ye o kadar para vereceksin kulaklık girişi yok kulaklık seti alman gerekecek o da 700 lira. Paran varsa 6 plus al 700 lira cebinde kalır. 6 7 den daha iyi. Kardeşimde var 6.

• Beğen
Tepkiler: Cadillac34
gıgun

gıgun

Üye
    Konu Sahibi
Kırmızısı çıktı o bayağı güzel
Önü siyah olsaydı tercih edilebilirdi şahsen, ama kırmızı beyaz da çok havalı :turkiye:

Iphone 7 ye o kadar para vereceksin kulaklık girişi yok kulaklık seti alman gerekecek o da 700 lira. Paran varsa 6 plus al 700 lira cebinde kalır. 6 7 den daha iyi. Kardeşimde var 6.

Kutu içinden dönüştürücü adaptör çıkıyor diye biliyorum ama kardeşim, yine de tercih meselesi, görüşün için teşekkürler

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Dönüştürücü yok diye biliyorum bende yani emin o vereceğin paraya değecek bir cihaz değil 7.

n000k

n000k

Üye
Dönüştürücü yok diye biliyorum bende yani emin o vereceğin paraya değecek bir cihaz değil 7.

Dönüştürücü var kutunun içinde. Batarya kapasitesi daha yüksek 6 ya göre. Her türlü 7 tercih ettim. Çokta memnunum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

sLeepLe

sLeepLe

Üye
6 7 den daha iyi olamaz ki. 7 en yeni çıkan telefon daha iyi donanıma sahip, 6'nın üstüne çıkan 2.telefon. Kulaklık girişi de o kadar problem edilecek bir şey değil. Bende kullanıyorum. Kutusundan eski kulaklıkları dönüştürücü çıkıyo. 700 lira verip hatta 900 lira verip bluetooth kulaklığını almaya gerek yok

• Beğen
Tepkiler: n000k
bilisimler

bilisimler

Üye
Bence Silver/ Gümüş

Emrevitus

Emrevitus

Üye
Benimki siyah kardeşim :)

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Dönüştürücü var kutunun içinde. Batarya kapasitesi daha yüksek 6 ya göre. Her türlü 7 tercih ettim. Çokta memnunum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yapılan testlerde 6'nın batarya ömrünün 7'den daha iyi olduğu gösteriliyor. Ayrıca 6 kullananların 7'den daha iyi olduğunu söylediğini de gördüm. Neyse herkesin kendi tercihi.

sLeepLe

sLeepLe

Üye
6 kullananlar ne kadar batarya süresi alıyolarmış ? 7 plus kullanıyorum 10 saat kullanım 36 saat bekleme süresi aldım daha iyi çıkan bi 6 veya 6 plus modeli varsa ss atabilir benim ss'im sitede mevcut. Ben 6 kullanıp da 7 den daha iyi diyeni görmedim. Kamera desen 7 çok iyi hız desen 6 dan kat kat hızlı bence bataryası da daha iyi.

Bu arada bende mat siyah kullanıyorum silver alıcaktım ama bayide olmadığı için beklemek de istemedim siyahını aldım memnunum bu renkten de :)

• Beğen
Tepkiler: n000k
FK5896

FK5896

Üye
ben gold almıştım. açıkcası içim siyahta kaldı :) ama çabuk çiziliyormuş. keşke 6S'lerdeki gibi uzay grisi olsaydı, o da çok güzel..

sLeepLe

sLeepLe

Üye
ben gold almıştım. açıkcası içim siyahta kaldı :) ama çabuk çiziliyormuş. keşke 6S'lerdeki gibi uzay grisi olsaydı, o da çok güzel..
Kılıflı kullanıyorum çizilme olmadı :) şeffaf kılıflar ile telefon rengini de gösterir çizilmez de

• Beğen
Tepkiler: FK5896
FK5896

FK5896

Üye
Kılıflı kullanıyorum çizilme olmadı :) şeffaf kılıflar ile telefon rengini de gösterir çizilmez de
en iyisini yapmışsın hocam ben bazen sıkılıp kılıfı çıkartıyorum kendime pek güvenemedim :D

Bysnbad

Bysnbad

Kapalı Hesap
Hiç tartısması ip7 güzel cihaz batarya olarakta 6dan iyi gidiyor bataryası kimseye bakmayın suana kadar en iyi çıkan iphone alanlara iyi günlerde kullanmasını diliyorum ilerde bende yararlanmak istiyorum.

gıgun

gıgun

Üye
    Konu Sahibi
Hiç tartısması ip7 güzel cihaz batarya olarakta 6dan iyi gidiyor bataryası kimseye bakmayın suana kadar en iyi çıkan iphone alanlara iyi günlerde kullanmasını diliyorum ilerde bende yararlanmak istiyorum.
Bende 32Gb Mat siyah aldım beklemedeyim şuan konu altında her türlü fikrini yazan arkadaşlara çok çok teşekkür ediyorum görüşleriniz kararımda çok etkili oldu. Ramazan ayınız mübarek olsun...

• Beğen
Tepkiler: Bysnbad
Bysnbad

Bysnbad

Kapalı Hesap
Bende 32Gb Mat siyah aldım beklemedeyim şuan konu altında her türlü fikrini yazan arkadaşlara çok çok teşekkür ediyorum görüşleriniz kararımda çok etkili oldu. Ramazan ayınız mübarek olsun...
Eywallah kardesim seninde ramazan ayın mubarek olsun bu arada bir hafta içinde kardesime iphone 7 plus alacagız nasipse bakalım hayırlısı yakın zamanda bende geçmeyi planlıyorum hadi hayırlısı

byAndroid

byAndroid

Üye
Jet Black efsane

Bysnbad

Bysnbad

Kapalı Hesap
Her rengi güzel duruyor mat siyah tercihim

Üst Alt