Hangi mesleği seçmeliyim

Sponsorlu Bağlantılar

ByEmre221

ByEmre221

Üye
    Konu Sahibi
Hangi mesleği seçmeliyim
selam maxicep üyeleri :D

Öncelikle ben 8. Sınıf öğrencisiyim ve seneye tabikide bir lisede okuyacağım ama bildiğiniz üzerede genellikle liseler seçiceğimiz mesleğe göre şekilleniyor ama ben maalesef kendime göre bir meslek seçemedim sizce nasıl bir meslek seçmeliyim yardımlarınızı bekliyorum.

yorumlarınızı bekliyorum...

abandonware

abandonware

Üye
teog da % kaçlık dilimdesin? eğer meslek lisesi veya fen lisesi gibi bir durum söz konusu değilse düşünmen için daha çok erken. çünkü tercih yapacağın ygs-lys sınavı lise müfredatında olacak, lise müfresatını tatmadan karar veremeyebilirsin.

ByEmre221

ByEmre221

Üye
    Konu Sahibi
teog da % kaçlık dilimdesin? eğer meslek lisesi veya fen lisesi gibi bir durum söz konusu değilse düşünmen için daha çok erken. çünkü tercih yapacağın ygs-lys sınavı lise müfredatında olacak, lise müfresatını tatmadan karar veremeyebilirsin.
% kaçlık derken o kısmı anlamadım diğer söylediklerinde haklısın ama ailemde bana baskı yapıyor hangi mesleği seçeceksin diye bende bilmiyorum diyorum.

yuvanacuu

yuvanacuu

Üye
Simdilik karar vermen imkansiz gibi mesela lys ye giricem bu sene ben bile kararsizim

abandonware

abandonware

Üye
% kaçlık derken o kısmı anlamadım diğer söylediklerinde haklısın ama ailemde bana baskı yapıyor hangi mesleği seçeceksin diye bende bilmiyorum diyorum.
teog da sonuçlar % cinsinden verilmiyor mu?

• Beğen
Tepkiler: ByEmre221
Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
Benim meslek seçimi ygs sonuçları açıklanınca yerine oturdu biraz iş işten geçti ama hala yapabilirim.daha çok uzun senin için.sistem değişecek o sistem doğrultusunda karar vereceksin

Üst Alt