Hangi Laptopu almalıyım

Sponsorlu Bağlantılar

Uhops

Uhops

Üye

Yorumun için teşekkürler msi iyi bir seçim olur ancak fiyatı biraz pahalı ve internetten almayacağım için biraz ucuzlamasını bekleyeceğim yani vatandaki ge60 ucuzlar ise alacağım ama bütçemi aşıyor birde ben mağazadan alacağım için daha pahalı oluyor :hmmm

pcdepoda fiyat değişiyor sürekli.bazen 1836tl ye düşüyor.gta V oynuyacaksan 454tr yı al bence

• Beğen
Tepkiler: KinG CrazY

KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
    Konu Sahibi
y500 nasıl kasa yapısda güzel hem

- - - Eklendi - - -

şu anda kafam çok karışık bana kalite hız ve iyi bir ekran kartı lazım ge60 güzelde ne bilim hoşuma gitmedi gibi

- - - Eklendi - - -

yada bekleyip monster alacağım sanırım en iyisi monster monster alacağım ancak tek sorun şu kargo işi yani öyle internetten pek bir şey almışlığım yok ama sanırım monster alacağım

Uhops

Uhops

Üye
Piyasaki en güzel en ucuz laptoplardan biri ge60.oyun amaçlı bir laptop oldugundan y500den daha iyi bence.

• Beğen
KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
    Konu Sahibi
y500 daha hoş geldi bana birde bazı forumlarda ge60 ın garip garip sesler çıkardığını falan okumuştum o yüzden pekde hoşuma gitmedi birde her laptop win8 ile geliyor ben win7 yüklemek istiyorum orjinal cd sini almadan yükleyebilirmiyim birde y500 ün tanıtımı harika bu tanıtımı izleyince kesin karar verdim

- - - Eklendi - - -

buda tanıtım videosu

Uhops

Uhops

Üye
y500 daha hoş geldi bana birde bazı forumlarda ge60 ın garip garip sesler çıkardığını falan okumuştum o yüzden pekde hoşuma gitmedi birde her laptop win8 ile geliyor ben win7 yüklemek istiyorum orjinal cd sini almadan yükleyebilirmiyim birde y500 ün tanıtımı harika bu tanıtımı izleyince kesin karar verdim

- - - Eklendi - - -

buda tanıtım videosu

ge60 in hataları öncedendi şimdi düzelik şuanda hiç bir sorununu okumadım ben.mobildeyim tanıtımı izleyemem.

• Beğen
KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
    Konu Sahibi
sanırım y500 alacağım çünkü ge60 ın pcdepo daki 1800 tl lik modelinde gt650 ekran kartı var y500 de aynı ekran kartı var hemde kasası daha iyi ve sadece 100 tl fark ile 1900 e geliyor ve z500 ile sadece 200 tl farkı var y500 almaya karar verdim ancak size bir sorum olacak cevaplarsanız çok sevinirm şimdi y500 windows 8 ile gelecek ben internetten yada cd sini alıp windows 7 ultimate 64 biti yükleyebilirmiyim cevaplayabilirseniz çok çok sevinirim bu arada yorum yapan ve ilgilenen arkadaşlarıma çok çok teşekkür ederim

Uhops

Uhops

Üye
sanırım y500 alacağım çünkü ge60 ın pcdepo daki 1800 tl lik modelinde gt650 ekran kartı var y500 de aynı ekran kartı var hemde kasası daha iyi ve sadece 100 tl fark ile 1900 e geliyor ve z500 ile sadece 200 tl farkı var y500 almaya karar verdim ancak size bir sorum olacak cevaplarsanız çok sevinirm şimdi y500 windows 8 ile gelecek ben internetten yada cd sini alıp windows 7 ultimate 64 biti yükleyebilirmiyim cevaplayabilirseniz çok çok sevinirim bu arada yorum yapan ve ilgilenen arkadaşlarıma çok çok teşekkür ederim

1836tlye gtx660 var gt650 den %10 daha iyi.ama sen yinede lenoovoyu al.stoklar bitmesin yazın ben alacam msi ge60 0nd454tr yi.

Format konusuna gelinceWin7 yüklemeyibiliyorsan yüklenir heralde

• Beğen
KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
    Konu Sahibi
1836tlye gtx660 var gt650 den %10 daha iyi.ama sen yinede lenoovoyu al.stoklar bitmesin yazın ben alacam msi ge60 0nd454tr yi.

Format konusuna gelinceWin7 yüklemeyibiliyorsan yüklenir heralde

Valla benim pc ye format atmışlığım bile yok hepsini abim yaptı bu güne kadar o windows sorununu z580 in kullanıcı kulübünde okudum ordan aklımda kalmış heralde valla ya y500 yada z500 alacağım y500 için bekleyeceğim babam 1500 kadar verecek bende bir 500 tl biriktireceğim y500 almaya karar verdim ilgilenen tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim hepiniz o kadar ilgilendiniz

- - - Eklendi - - -

Arkadaşlar son bir sorum olacak şimdi laptop şarzda iken ben oyun oynarsam ve şarz dolduğunda çıkarsam bataryada bir sorun olmaz değilmi yoksa laptopu şarz a takıp dolmasını bekleyip öylemi oynamalıyım birde deşarj yaparken nasıl yapmalıyım ve nelere dikkat etmeliyim

Uhops

Uhops

Üye

Valla benim pc ye format atmışlığım bile yok hepsini abim yaptı bu güne kadar o windows sorununu z580 in kullanıcı kulübünde okudum ordan aklımda kalmış heralde valla ya y500 yada z500 alacağım y500 için bekleyeceğim babam 1500 kadar verecek bende bir 500 tl biriktireceğim y500 almaya karar verdim ilgilenen tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim hepiniz o kadar ilgilendiniz

- - - Eklendi - - -

Arkadaşlar son bir sorum olacak şimdi laptop şarzda iken ben oyun oynarsam ve şarz dolduğunda çıkarsam bataryada bir sorun olmaz değilmi yoksa laptopu şarz a takıp dolmasını bekleyip öylemi oynamalıyım birde deşarj yaparken nasıl yapmalıyım ve nelere dikkat etmeliyim

www.maxicep.com/notebook-netbook/notebooklar-hakkinda-her-sey-burada-695674.html#post5655880

gerekli bilgi byrda var.:oke:

KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
    Konu Sahibi
Çok teşekkürler sanırım y500 e bütçemiz yetmeyecek bu yüzden z500 alacağım ama z500 de çok hoşuma gidiyor o yüzden seve seve alacağım :good:

Uhops

Uhops

Üye
  • Beğen
KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
    Konu Sahibi
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye