Hangi İşletim Sistemi Kime Uygun

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Black-killing

Black-killing

Üye
Ellerine sağlık kardeşim gayet güzel açıklamışsın . Bende kararımı windowsdan yana kullanıyorum . Zamanında destek verilseydi şuan belki de en iyi işletim sistemi meego olacaktı kim bilir ...

asigsasi

asigsasi

Üye
çok güzel bir açıklama olmuş ellerine sağlık

paradox07

paradox07

Üye
Bilgiler çok gerekli, :tşk: üst konu olmalı bence

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye
    Konu Sahibi

Konu isimleri benzer olsa bile içerikleri tamamen ayrı.Zaten bunu konudada belirtmiştim.Bahsettiğin konu işletim sistemleri hakkında bilgi verirken benim konum ise diğer işletim sistemlerine karşı avantaj, dezavantaj ve hangi kesime uygun olduğunu anlatıyor.Yani sadece başlıkları benziyor içeriğine bakarsan ne kadar farklı olduğunu göreceksindir zaten.

- - - Eklendi - - -

701 s2 yi stabillikte yer bence 4.1 i bilemem de

Eyw sagol karşiim :d:

bb'yi ve ios'i okudum :D

S40 ta fazla oyun falan oynamıyorum ki s^3 benim için çok iyi olur... Yazı için teşekkürler

Bilgiler çok gerekli, :tşk: üst konu olmalı bence

Ellerine sağlık kardeşim gayet güzel açıklamışsın . Bende kararımı windowsdan yana kullanıyorum . Zamanında destek verilseydi şuan belki de en iyi işletim sistemi meego olacaktı kim bilir ...

Bu bir inceleme yazısı olmuş. Hem de farklı bir kişi tarafından değerlendirilmiş.
Özetle yararlı bir konu bence,teşekkürler :)

çok güzel bir açıklama olmuş ellerine sağlık

Teşekkürler :)

acuxx

acuxx

Üye
ellerine sağlık

Kingmortall

Kingmortall

Üye
symbian dan vazgeçmem geçersem appe ios alırım

MasteLaa

MasteLaa

Üye
Ellerine sağlık Bartu abim okul olunca bu güzel yazılarını göremiyoruz :D Yazına da katılıyorum hepsi doğru bence de :)

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye
    Konu Sahibi
Ellerine sağlık Bartu abim okul olunca bu güzel yazılarını göremiyoruz :D Yazına da katılıyorum hepsi doğru bence de :)

Sağol bende bir süre PC'ye giremeyeceğim aktifliğim çok azaldı bu yüzden telefondan anca bu kadar oluyor :(

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye
    Konu Sahibi
Konuya Bada OS ve Tizen OS eklenmiştir.

MrExpert

MrExpert

Üye
Konu güzel olmuş... :)

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye
    Konu Sahibi
Konu güncellenmiştir.Her işletim sisteminin öne çıkan modellerinin tanıtım videoları eklenmiştir.

avcitalip

avcitalip

Üye
Güzel konu olmuş eline sağlık :tşk:

Placebo-

Placebo-

Üye
Wp kısmının liderleri bolumunu lumia 920 ve htc 8x yapmalısınız. Birde 7.5 yerine 8 incelemesi koymalısınız.

Black-killing

Black-killing

Üye
:tşk:

___kaptan___

___kaptan___

Üye
Çok güzel bir derleme olmuş :tşk:

lordufuk

lordufuk

Üye
güzel olmuş sağol :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt