Hangi akaryakıt firması tercihinizdir?

Sponsorlu Bağlantılar

Hangi akaryakıtı kullanıyorsun ?

• Petrol ofisi

Kullanılan: 1 5.3%
  • Shell

Kullanılan: 9 47.4%
  • Opet

Kullanılan: 6 31.6%
  • BP

Kullanılan: 1 5.3%
  • Alpet

Kullanılan: 0 0.0%
  • Fullpet

Kullanılan: 0 0.0%
  • Diğer

Kullanılan: 2 10.5%

• Kullanılan toplam oy
    19
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
Hangi akaryakıt firması tercihinizdir?
Arkadaşlar bildiğiniz gibi birçok firma var siz hangisini neden tercih ediyorsunuz ? Lütfen ankete katılın ve nedenini yorum ile yazın.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
shell herşeyden once motor rektifiye uzmani oldugum icin bu konularda biraz bilgim vardir. Ve kullandigim arabamda shell mazot kullaniyorum arti performans eksi yakit olayinda shellin ustune yok ikincisi opettir. Po dan mazot aldigim anda arabam siyah duman yapmaya başliyor ve performans duşuyor bunun da sebebi po nun mazotunun commonrail yakit sistemine sahip araclara gore kalin gelmesinden kaynaklanir.

• Beğen
Tepkiler: Mad EagLe
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
hocam fullpetten almıştım yakın diye adamlar resmen su katmış ucuz satıyorlar ama kimseye tavsiye etmem aynı gün 350 tl masraf çıkardı araba enjektörleri temizlettim :off: shell var burda ama sahiplerini sevmiyorum çok üçkağıtçılar :D o yüzden shellden mazot almak istemiyorum diğer bayiler ters oluyor biraz bir de bozdu sanki mazotu geçen mazot aldım araba arıza ışığı yaktı yakıtla ilgili bir problem sonra bp'den almaya başladım tekrar shellden aldım yine arıza verdi ve arabayı çekişten düşürdü almıyorum o yüzden :hmmm

Kingmortall

Kingmortall

Üye
bp opet shell petrol ofisi hangisi yakınsa :oke:

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
bp opet shell petrol ofisi hangisi yakınsa :oke:

ya hepsi yakında yakınımda olanlarda sorun var petrol ofisi yağ karıştırdığı için mühür yemişti düşün güvenipte nasıl alıyim şimdi :D shell var adamlardan shell kart aldım tam hediyemi almaya gittim katalogdan bakıp gittiğimde adamlar bana kartımda 5 puan olduğunu söyledi kartı fırlattım kavga ettim ve babam gidip almış üstteki bahsettiğim arızayı vermiş şuan bp kullanıyorum bir sıkıntı yok bakalım hayırlısı :D

- - - Eklendi - - -

bu arada ankete katılalım lütfen konuya giren arkadaşlar görsün :)

D-WADE BURAK

D-WADE BURAK

Üye
shell bence sebebı yok baska alcak duzgun bı yer goremıorum babadan gelen bı alıskanlık olsa gerek aıle boyu shellcıyız :)

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
shell bence sebebı yok baska alcak duzgun bı yer goremıorum babadan gelen bı alıskanlık olsa gerek aıle boyu shellcıyız :)

bende yıllarca shell kullandım ilk defa bu sene öyle birşey oldu bi de dediğim gibi yıllarca kullandım adamlar artık tanıyordu bana bile yaptılar karta puanları yüklememişler hediyeyi almaya gittiğimde bir de utanmadan bunun için 5 puan var ne hediyesi dedi o günden beri gitmedim babama neden gelmiyo falan demiş babama anlattım babamda gitmiyo daha iyi müşteriydik kaçırdılar :)

R.A.M

R.A.M

Üye
genelde shellden alıyoruz arabanın çekişi fark ediyo aygazda fena değil

MarjinaL -TR

MarjinaL -TR

Üye
Reklam a girmiyormu?

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
Sanmıyorum sonuçta forumda nokia samsung apple gibi markaların iyi kötü yanları sürekli tartışılıyor onlarda marka sonuçta.

Anıl Umut

Emekli Yönetici
Ben de benzin-mazot-lpg anladım :DBaşlığı ''Hangi akaryakıt firması tercihinizdir?'' olarak değiştim
Aracımız benzinli olduğu için;
Firma tercihim Petrol Ofisi ya da Aytemiz'dir.

night_jack

night_jack

Üye
Bir ara alay konusuydu,skeçlerde falan adam pahalılıktan 1-2 litre benzin alıp kendini yakma durumunda olurdu,o dereceye geldi artık.Altınla eş değer olucak yakında:d:
Toplaşıp,venezuela'ya gitme vakti geldi,bidonlar benden:D

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
Benzin gerçekten yakıyor:D

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Okulumun yakınında olduğu için Shell

iyavuzoz

iyavuzoz

Üye
Shell Güneydoğu Anadolu'da kaya gazı peşindeymiş :hmmm

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
yorumlar anketten daha fazla :D

by_hükümdar

by_hükümdar

Üye
Yakıt Garanti Sisteminde olduğu mecburen Opet.Ama en kaliteli yakıt Shell.

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
Bence bu devirde en iyisi kaçak yakıt.

__xXx__

__xXx__

Üye
shell hacı hem dizeli hem benzini çok kalite

turaniaCCC

turaniaCCC

Üye
en ucuz hangisi ise o tercihim usta

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt