Handy Shell v.2.0 - Ve 09.02.10 V.2.01. EKLENDİ

turla

Üye
dostum n82 denedim seri numarası istiyor yardım

kuee

Üye
Tşklr seri numarası işe yaradı

5800 var ilk önce 2.1 i yükledim ***** dosyasıyla beraber signed yapıp ama program açılmıyor... bu sefer onu silip 2.0 versiyonu yükledim crackle beraber signedledikten sonra... Bu seferde açarken özeellik desteklenmiyor hatası alıyorum... Galiba 5800 için uyumlu değil bu versionu...

yha şu yüklediin ***** dosyasını nereden siliosunnn yardımmmm lütfennn

xxlaa

Üye
teşekkürler...

emeğine sağlık kardeşim güzel paylaşım gerçekten denedim on numara çalışıyor sağol

Tepkiler: Samsunspor
eline sağlık dostum ama n86 da hack ise yaramadı

kardeşim ellerine kollarına saglık.ben bayadır 7 senedir maxicep üyesiyim ve telefonuma en yakışan uygulama bu oldu sanki yeni telefon almış gibi hissettim kendimi bi an.ellerine saglık.harikasın kardeş ve dahada fazla uygulama istiyoruz SENDEN....teşekkür ederim....

Tepkiler: mercanmer ve Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi

ben de bu güzeL yorum için size teşekkür ederim , iyi günLerde kuLLanın

Tepkiler: ankarali6600

Revengeful

Emekli Yönetici
Teşekkürler

Tepkiler: Samsunspor
pro güzel tesekkurler ama clack olmadı sertifika hatası dedi bunun şifresini bilen yokmu arkadaşlar?

Selam Arkadaşlar.
Telefonum e71,hack falan yapılmadı,son sürüm.
Programı indirdim,kurdum. Çok beğendim. Maalesef verilen kod çalışmadı, dosyası sertifika hatası verdi. Araştırdım ve dosyayı sertifikalamayı başardım,bu sefer güvenilmeyen sağlayıcı hatası aldım. Forumumuzda arama yaparak birinin bu sorunu çözdüğünü gördüm. Olayı çok kötü anlatmıştı,anladığım kadarıyla uyguladım ve dosyasını yüklemeyi başardım. Maalesef işe yaramadı,hala trial 14 gün gözüküyor. Uygulama yöneticisinden çevrimiçi sertifika kontrolünü kapalı falan o ayarların hepsini yaptım. Hayırsefer bir arkadaş bana yardım ederse çok sevirinim,bilgisayarla aram iyidir,çabuk anlarım