hamile baba vakası

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
d€rVish

d€rVish

Üye
hamile baba vakası
İkinci "Hamile Baba" Vakası...

Guardian gazetesi, 25 yaşındaki Jimenez'in 9 haftalık hamile olduğunu yazdı. Jimenez'in hamile olduğu haberlerinin, İspanya'da üreme teknolojisinin kullanımıyla ilgili yeni bir tartışma başlatması bekleniyor.

Habere göre, Jimenez, 43 yaşındaki kız arkadaşı artık hamile kalamayacağı için cinsiyet değiştirme ameliyatından vazgeçti. Jimenez hamile kalmak için İspanya'daki 158 doğum kliniğine e-posta attı, ancak bunlardan Barcelona'daki bir klinikten kendisine yardımcı olabilecekleri yanıtını aldı.

Jimenez, gazetecilere yaptığı açıklamada, "Bebek sahibi olmak benim de hakkım. Bir aile olacağız. Ben bunda bir sorun görmüyorum" dedi.

Cinsiyetini değiştirmek için halihazırda göğüslerini aldıran ve doğumdan sonra gelecek eylülde tam cinsiyet değişimi için ameliyata hazırlanan Jimenez'in, kimliğinde halen kadın olarak görüldüğü için suni döllenme hakkı bulunuyor.

Yarı kör olan Jimenez ve kız arkadaşı, bir engelliler derneği adına piyango bileti satıyor.

21 yaşında cinsiyet değiştiren Thomas Beatie de eşinin hamile kalamaması üzerine geçen haziranda bir kız çocuğu dünyaya getirmişti.

(AA)

kol@j

kol@j

Üye
dünyanın çivisi çıkmış

o çiviyi ise cinsiyet değiştiren kadına vermişler erkek olmuş (görünüşte)

başımıza taş yağmazsa iyi

PhyscoDevil

PhyscoDevil

Üye
d€rVish

d€rVish

Üye
bence bu adam top :D

Samsun55''

Samsun55''

Üye
yok artık :d::d:

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
Git yetim haneden al arkadaş niye kendini değiştiriyon zorla hamile birakiyon. Ne kafa ya

Necmati

Necmati

Üye
ohaaa... :hmmm

d€rVish

d€rVish

Üye
kim hamile bırakmışş acabaa :D :naughty:

Necmati

Necmati

Üye
ajdar.. :naughty:

d€rVish

d€rVish

Üye
heheheh

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...