Half-Life Apk 0.14.1 Tüm Cihazlar DATA + İndir Android

Sponsorlu Bağlantılar

Inception-6-

Üye
Tusfiles veya zippyshare den upload edebilirmisin tabletten turbobit ten indirmede hata veriyor

rocker_hasan123

rocker_hasan123

Üye
Tusfiles veya zippyshare den upload edebilirmisin tabletten turbobit ten indirmede hata veriyor
Marketten mega.co adlı uygulamayı kurup verdiğim linkten oyunu indirebilirsin.
Vakit Bulursam zippyshare'e ben de upload ederim.

Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
Eğitim bölümünde uzun atlamayı geçebilen var mı[emoji28]

Inception-6-

Üye
Zippyshare linklerini buldum sizinlede paylaşıyım dedim.
Apk:
data:

007wolverine

007wolverine

Üye
Dathla:
apk:
Apk+data
Apk+Data part 1:
Data part 2:
Zippyshare data+apk 1:
2:

Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
İleri doğru yürürken eğilme ve hemen ardından da zıplama tuşuna bas
Galeri ve müzik kütüphanemi oyun dosyalarıyla doldurmuştu, diğer oyunlar gibi bunu da oynamam diyerek sildim.

Misafir

Ya girerken ne yazcazki

turancen

turancen

Üye
Arkadaşlar bilgisayardaki half life 1 oyununun aynısımı bu, bilgi verirseniz sevinirim :D

007wolverine

007wolverine

Üye
Opposing force ve blueshift dosyalarini cikartip xash klasorune kopyalayip -game (oyunun dosya adi ) seklinde oynayabilirsiniz .örnek:
Blueshift.rar adli bir dosyayi SD karttaki xash klasorune kopyalayin.daha sonra half life uygulamasina girin o boşluğa -game bshift hazin ve launch xash3D yerine basın. İyi oyunlar.
Blueahift:

turancen

turancen

Üye
Opposing force ve blueshift dosyalarini cikartip xash klasorune kopyalayip -game (oyunun dosya adi ) seklinde oynayabilirsiniz .örnek:
Blueshift.rar adli bir dosyayi SD karttaki xash klasorune kopyalayin.daha sonra half life uygulamasina girin o boşluğa -game bshift hazin ve launch xash3D yerine basın. İyi oyunlar.
Blueahift:
Kardeş Opposing force yokki sadece blueshift klasörü var.

Metin137

Metin137

Üye
Datafilehost linkinden oyynu indirdim içinde sedece bi klasör var xas... Diye naaıl kurucaz bunu

007wolverine

007wolverine

Üye
Datafilehost linkinden oyynu indirdim içinde sedece bi klasör var xas... Diye naaıl kurucaz bunu
SD karta atın o klasörü. Klasör içindeki half life.apk dosyasını kurun.daha sonra uygulamaya girip launch xash3D 'te basın.

LeanbLack

LeanbLack

Üye
Xash klasorundeki ses dosyalari muzik calarda gozukuyor nasil duzeltcez

mertyegin57

mertyegin57

Üye
bunu da yapmışlar ya helal olsun!!

Metin137

Metin137

Üye
Müxiklerin ve resimlerin gözükmesini istemiyorsanız klasör için de boş bi dosya yaratıp ismini .nomedia yapın

incimsi01

incimsi01

Üye
İndirip deniycem huawei g610 tegra demissiniz ama lg g2 filan calisti deyince :D

Üst Alt