Anket Hala bir yerlerde tuşlu telefon kullanan var mı?

Sponsorlu Bağlantılar

Hala bir yerlerde tuşlu telefon kullanan var mı?

• evet var :)

• hayır :/

• Her yeri ekran olan 20 tane kamerası olan dikdörtgen kutumla mutluyum. ;)

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Retro_Adam

Üye
    Konu Sahibi
Hala bir yerlerde tuşlu telefon kullanan var mı?
Günümüz dünyasında neredeyse yaşlısından gencine hatta bebeğine kadar herkesin elinde akıllı telefonlar var.
Akıllı telefonlar hayatımıza 10 sene önce girdi yaklaşık olarak ama öyle bir hal aldı ki artık eskiden sadece haberleşme için kullanılan telefonlar artık günümüzde insanların neredeyse kolu bacağı olmuş bir hale geldi.
Herkesin birden fazla sosyal medya hesabı var; oradan oraya dolaşıp duruyorlar dikdörtgen ekranlarında. Herkeste bir beğenilme arzusu, yaptığı her işi paylaşma zorunluluğunda hissetmesi, takip arzusu var. Her 5 dk'da bir hesaplarını kontrol ediyorlar, sabah ilk işleri sosyal medya hesaplarına girmek oluyor..
Whatsapp, telegram vs tarzında mesajlaşma gruplarıyla telefonların bildirimleri hiç susmuyor maalesef..
O kadar yoğunuz ki!! bir yerde bir araya gelen 2 insan birbiriyle konuşmak varken telefonlarına bakıyorlar!

Her an ulaşılabilir olmaktan, her an bildirimlerinize cevap vermekten, her an kim nerede ne yapmış diye bakmaktan, "anı" yaşamak yerine paylaşım yapmaktan
hiç mi bıkmıyorsunuz veya nasıl mutlu oluyorsunuz?

Maalesef günümüz insanları artık "Aydınlık ekranlarında, karanlık hayatlarını yaşıyorlar."

Peki hala bir yerlerde tuşlu telefon kullanan kişiler var mı? gerçekten merak ediyorum çünkü ben uzun bir süredir görmüyorum...
Varsa eğer gelin bir sarılalım :D :D

• Beğen
Tepkiler: Cadillac34, DeV/AsA ve gonyalı

z.turk30

z.turk30

Üye
Tuşlu telefon kullanan var ama ben değilim 😀 çocukca görünse de bu yorum,yapanı eksik geri veya fakir göstermez.Zaten tuşlu kullanmayan da zengin veya çağa ayak uyduran yenilikçi anlamı taşımaz.Şöyle dokunmatik olup da klavyesi tuşlu hissiyatı veren bir telefon yapılsa da onu alsak..

• Beğen
Tepkiler: gonyalı ve Retro_Adam

Retro_Adam

Üye
    Konu Sahibi
Tuşlu telefon kullanan var ama ben değilim 😀 çocukca görünse de bu yorum,yapanı eksik geri veya fakir göstermez.Zaten tuşlu kullanmayan da zengin veya çağa ayak uyduran yenilikçi anlamı taşımaz.Şöyle dokunmatik olup da klavyesi tuşlu hissiyatı veren bir telefon yapılsa da onu alsak..
en son nokia n97 ve blackberry çıkmıştı galiba sonra daha yapılmadı

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
Ben 2. hattımda kullanıyorum. E72 gayet ideal bir cihaz.

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
X2-00 'ım var

Cadillac34

Üye
Nokia 7230 var da kızağını sevmiyorum. 1, 2 ve 3 tuşlarına basmakta zorlanıyorum.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
kemancım

kemancım

Üye
N97 kutusunda, faturası, cd si orjinal şarj aleti çiziksiz sıfır ayarında mevcut ara sıra kullanıyorum. Ama pili tabi bitik durumda.

• Beğen
ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
Ben. Yurtlarda akıllı telefon hala yasak çünkü.

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
N97 kutusunda, faturası, cd si orjinal şarj aleti çiziksiz sıfır ayarında mevcut ara sıra kullanıyorum. Ama pili tabi bitik durumda.
Pil bulalım yahu . Şimdi aldın aldın ypksa ileride hiç bulamayacağız

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
var olmazmı meslek gereği bir çok yerde denk geliyorum :D

• Beğen
Baydırman

Baydırman

Moderator
Dedelerde çok.

• Beğen
Tepkiler: gonyalı
dejavu178

dejavu178

Üye
Askerde kullanmak için aldım bir tane o da max acemilik boyunca kullanırım herhalde sonrasında müzeye kaldırıcam :d

• Düşünceli

Üst Alt