Hakkinizi helal edin

• 29 Eylül 2012
  • 535 Okunma
  • 14 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Arkadaşlar kimsenin ne zaman ölecegi belli degil.Bir bakarsiniz dün darildiginiz birisi yarın vefaat eder dargın gidersiniz,iciniz rahat etmez (Allah korusun).Bu yüzden annenizin,babanızin degerini iyi bilin.Kuskun oldugunuz kişilerle barışın,helalleşin.

Bunu neden yazdiğimi bilmiyorum birden içimden geldi ??
    Bende herkese helal ediyorum

Yazan: BrainHacker
  2. helal olsun.

3. vedalaşırmış gibi yazmışsın kardeşim :(

4. Bir an icimden geldi.belkide psikolojiktir.Ilginç olaylar bolumundeki konulari açip baktim ondandir belki

5. hayat herşeye rağmen yasamaya değer sıkıntı çekilir mutlaka toz pembe hayat yoktur bize düşen pes etmemek moralini bozma onun için.

6. yok yok moralimi bozmadım.Aslında oynadigim oyunlarda daha beterleri var alişiğim ama nedenini bilmiyorum

7. Varsa helal olsun :)

8. varsa helal olsun hocam.

9. Ama gök yuzundeki dolunayi fark ettim.Genellikle dolunayli gecelerde tuhaf hissederim ve uyuyamam.

10. Helal olsun ..

11. sende intihar havası görüyorum bence sen bi cinci hocaya görün.helal olsun. :D

12. Varsa diye bişey yoktur. Hepimizin birbirine karşı hakkı geçmiştir. Benimde hakkım helal olsun. Sende helal et :)

13. sende bi hal var ama...:) ölüm korkusu veya hissi sana uğramış bi anlığına anlaşılan.

14. haklısın valla

15. helal olsun.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
22/09/2018 - 04:59