Hakkinizi helal edin

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
BrainHacker

BrainHacker

Üye
    Konu Sahibi
Hakkinizi helal edin
Arkadaşlar kimsenin ne zaman ölecegi belli degil.Bir bakarsiniz dün darildiginiz birisi yarın vefaat eder dargın gidersiniz,iciniz rahat etmez (Allah korusun).Bu yüzden annenizin,babanızin degerini iyi bilin.Kuskun oldugunuz kişilerle barışın,helalleşin.

Bunu neden yazdiğimi bilmiyorum birden içimden geldi ??
Bende herkese helal ediyorum

x-scarface

x-scarface

Üye
helal olsun.

Tekno_Kaplan

Tekno_Kaplan

Üye
vedalaşırmış gibi yazmışsın kardeşim :(

x-scarface

x-scarface

Üye
Bir an icimden geldi.belkide psikolojiktir.Ilginç olaylar bolumundeki konulari açip baktim ondandir belki

hayat herşeye rağmen yasamaya değer sıkıntı çekilir mutlaka toz pembe hayat yoktur bize düşen pes etmemek moralini bozma onun için.

BrainHacker

BrainHacker

Üye
    Konu Sahibi

hayat herşeye rağmen yasamaya değer sıkıntı çekilir mutlaka toz pembe hayat yoktur bize düşen pes etmemek moralini bozma onun için.

yok yok moralimi bozmadım.Aslında oynadigim oyunlarda daha beterleri var alişiğim ama nedenini bilmiyorum

paradox07

paradox07

Üye
Varsa helal olsun :)

yavuzkaraca

yavuzkaraca

Üye
varsa helal olsun hocam.

BrainHacker

BrainHacker

Üye
    Konu Sahibi
Ama gök yuzundeki dolunayi fark ettim.Genellikle dolunayli gecelerde tuhaf hissederim ve uyuyamam.

CasuS_87

CasuS_87

Üye
Helal olsun ..

kezban yenge

kezban yenge

Üye
sende intihar havası görüyorum bence sen bi cinci hocaya görün.helal olsun. :D

jackalmami

jackalmami

Üye
Varsa diye bişey yoktur. Hepimizin birbirine karşı hakkı geçmiştir. Benimde hakkım helal olsun. Sende helal et :)

1STayTRue35

1STayTRue35

Üye
sende bi hal var ama...:) ölüm korkusu veya hissi sana uğramış bi anlığına anlaşılan.

anilari35

anilari35

Üye
haklısın valla

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
helal olsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt