Hakem çıldırttı!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
Hakem çıldırttı!

Galatasaray'ın Machester United'a 1-0 yenildiği karşılaşmada Wolfgang Stark yönetimiyle saç baş yoldurttu.
Şampiyonlar Ligi H Grubu'nda Galatasaray deplasmanda Manchester United ile karşılaştı ve sahadan 1-0 mağlup ayrıldı. Karşılaşmaya Alman hakem Wolfgang Stark'ın verdiği ve vermediği kararlar damga vurdu.
Maçın hemen başında, Umut Bulut ceza sahasında Manchester United defansından topu kaptı fakat hemen ardından yerde kaldı. Hakem Stark, bu pozisyonda oyunu durdurmadı ve devam ettirdi. Galatasaraylı oyuncuların büyük tepkisine maruz kalan Alman hakem kararını değiştirmedi.
Maçın ikinci yarısında 52. dakikaya gelindiğinde Burak'ın müdahalesiyle Rafael yerde kaldı ve hakem Stark bu sefer penaltı noktasını gösterdi. Bu pozisyonda da Galatasaraylı oyuncular itiraz etse de değişen birşey olmadı ve Wolfgang Stark bir tartışmalı karara daha imza atmış oldu.
Mücadelede uzatma dakikaları içerisindeyken Aydın ceza sahası içinde Evans'tan topu çaldı ve ardından kendisini yerde buldu fakat Alman hakem bu pozisyonda da devam diyerek tüm Galatasaraylıları çileden çıkarttı.
Galatasaray teknik dierktörü Fatih Terim'de maçtan sonra hakeme büyük tepki gösterdi.

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Bu hakem atandığından itibaren skandal biri olduğunu söyleniyordu ...

Öyle de oldu ... Gerçekten yazık ...

• Beğen
Tepkiler: Kingmortall
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
__xXx__

__xXx__

Üye
galatasaray ı tebrik ediyorum gerçekten güzel oyun oynadı

LeoFrankLy

LeoFrankLy

Üye
2 tane penaltı herhalde zamanında Burak ve Umut a fazladan çalınan penaltıları nötrlesin diye çalınmadı :D

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
fenerbahce galatasaray maçlarındaki cüneyt çakırı gördüm en son skandal hakem olarak, bir de dün ki maçta gördüm ... Rezalet gerçekten ...

• Beğen
Tepkiler: CABBAR ve Kingmortall
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
fenerbahce galatasaray maçlarındaki cüneyt çakırı gördüm en son skandal hakem olarak, bir de dün ki maçta gördüm ... Rezalet gerçekten ...

senden bazı arkadaşların örnek alması lazım abi :hmmm

LeoFrankLy

LeoFrankLy

Üye

Evet hakikaten rezaletti. Ama aynı duyarlılığı galatasaraylı arkadaşlardan kendi lehine çalınan penaltılarda görmedik malesef.

tragedie

tragedie

Emekli Yönetici
Arkadaşlar Sakin ve Birbirinizi Tahrik etmeden Devam edin Kurallar Sizler İçin Var.

__xXx__

__xXx__

Üye
haklısın abi kusura bakma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt