Hagi şov...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

delimakina

Üye
    Konu Sahibi
Hagi şov...
Hagi şov...

Eski teknik direktör Hagi, yeşil sahadaki hünerlerini bu kez kızgın kumlara taşıdı. Ailesiyle birlikte ünlü turizm merkezi Saint Tropez’e giden Rumen teknik adam, yerel belediyenin düzenlediği plaj futbolu turnuvasında ter döktü. Organizasyonda Hagi’nin yanısıra Popescu, Ilie ve Ginola gibi ünlü isimler yer aldı. Turnuvadan sonra düzenlenen eğlenceye ise Beşiktaş’ın eski oyuncularından Nouma da katıldı. Saint Tropez Belediye Başkanı, sürpriz yaparak Hagi için Galatasaray marşı çaldırdı. Rumen hoca, marşa Türkçe sözlerle katıldı. Bu arada Nouma, Fransız basınına, “Türkiye’de Hagi bir, ben iki numaraydım” dedi.

29.06.2005

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
Originally posted by delimakina35@Jun 30 2005, 05:34 PM
Hagi şov...

Eski teknik direktör Hagi, yeşil sahadaki hünerlerini bu kez kızgın kumlara taşıdı. Ailesiyle birlikte ünlü turizm merkezi Saint Tropez’e giden Rumen teknik adam, yerel belediyenin düzenlediği plaj futbolu turnuvasında ter döktü. Organizasyonda Hagi’nin yanısıra Popescu, Ilie ve Ginola gibi ünlü isimler yer aldı. Turnuvadan sonra düzenlenen eğlenceye ise Beşiktaş’ın eski oyuncularından Nouma da katıldı. Saint Tropez Belediye Başkanı, sürpriz yaparak Hagi için Galatasaray marşı çaldırdı. Rumen hoca, marşa Türkçe sözlerle katıldı. Bu arada Nouma, Fransız basınına, “Türkiye’de Hagi bir, ben iki numaraydım” dedi.

29.06.2005
[post=100184]Quoted post[/post]​

hehehe nouma ne demiş bakalım..o gitsin tombala çeksin....ne alaka :eksi:

delimakina

Üye
    Konu Sahibi
ama iiiiiiii oyuncuydu adam ayıp etti salak tombala ha :)

İbo Bey

Üye
Originally posted by delimakina35@Jun 30 2005, 05:51 PM
ama iiiiiiii oyuncuydu adam ayıp etti salak tombala ha :)
[post=100205]Quoted post[/post]​
Çok büyük hata yaptı :vur: Tam da eski formuna giriyorken :off:

delimakina

Üye
    Konu Sahibi
harbi çok teknik çok agresif bjk'ye bi daha öööööööööle oyuncu zor gelir

the_patriot

Üye
Originally posted by delimakina35@Jun 30 2005, 05:34 PM
Hagi şov...

29.06.2005
[post=100184]Quoted post[/post]​

doğru demiş nouma :oke:

delimakina

Üye
    Konu Sahibi
nouma iyi adam ama ayıp çocuk
+1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...