Haftalık 2 GB hediye

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
fatihmenteş

fatihmenteş

Üye
    Konu Sahibi
Haftalık 2 GB hediye
KATIL FAYDA yaz 2255'e gönder, Paycell uygulamasına giriş yap çık 10 dakika sonra haftalık 2 GB gelir
Not: ilk defa yapanlara gelir

Ekli dosyalar

guvwe

guvwe

Üye
dostum herhangi bir ücret alıyor mu

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Hediye Puanlarınla aldıgın yazıyor? paycelde öyle bir kampanya yok

Hasand.

Hasand.

Üye
Katıl Ulaşım 2255yazın İstanbul kart olanları 10₺ geliyor paycell girin 1-2 bakın sonra tanımlanıyor
Katıl Özel yaz 2255 gönder Google Play'de geçerli 5₺ tanımlanıyor

• Sevdim
  • Beğen
Tepkiler: BLasTeaR ve fatihmenteş
BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
KATIL FAYDA yaz 2255'e gönder, Paycell uygulamasına giriş yap çık 10 dakika sonra haftalık 2 GB gelir
Not: ilk defa yapanlara gelir

KATIL FAYDA olduğuna eminsiniz değil mi? Yazdığımda gelen sms'te "Gönderdiğiniz anahtar kelime için kampanya şuan aktif değildir" diyor.

fatihmenteş

fatihmenteş

Üye
    Konu Sahibi
KATIL FAYDA olduğuna eminsiniz değil mi? Yazdığımda gelen sms'te "Gönderdiğiniz anahtar kelime için kampanya şuan aktif değildir" diyor.
Paylaşın yapalı 1 hafta olmuş. Her kampanyanın belirli bir süresi var. Öyle yazdığına göre kota dolmuştur. Ömür boyu devam edecek değil ya ☺

konyalimehmet

konyalimehmet

Üye
arkdaşlar bu tür şeylere itibar etmeyin kesin ücret alılrlar

• Kızdım
Tepkiler: Hasand. ve fatihmenteş
fatihmenteş

fatihmenteş

Üye
    Konu Sahibi
arkdaşlar bu tür şeylere itibar etmeyin kesin ücret alılrlar
Bilip bilmeden yorum yapma. Ben kendim bizzat deneyip paylaşıyorum. Sırf yorum olsun diye yorum yapmayın. Yazıklar olsun. Ben burada zamanımı ayırıp millete faydalı olmaya çalışıyorum biri gelip böyle saçma sapan yorum yapsın
Mesaj birleştirildi:

Admin arkadaşlar rica etsem konuyu kilitler misiniz. Kimseye iyilik de yaramıyor

Son düzenleme:
BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
Bilip bilmeden yorum yapma. Ben kendim bizzat deneyip paylaşıyorum. Sırf yorum olsun diye yorum yapmayın. Yazıklar olsun. Ben burada zamanımı ayırıp millete faydalı olmaya çalışıyorum biri gelip böyle saçma sapan yorum yapsın
Mesaj birleştirildi:

Admin arkadaşlar rica etsem konuyu kilitler misiniz. Kimseye iyilik de yaramıyor

Dili yapmış ve gelip buraya salça atıyor.
Bu tarz durumlarda direkt Şikayet Et butonundan Admine daha hızlı ulaşırsınız.

• Kızdım
Tepkiler: fatihmenteş
konyalimehmet

konyalimehmet

Üye
detayları paylaşalım
Detaylı Bilgi:
  • Kampanya müşteri bazında olup yalnızca kampanya ile ilgili bilgilendirme SMS’i ya da bildirimi almış müşteriler kampanyaya katılabilecekledir.
  • Ödülü kazanmak için önce KATIL FAYDA yazıp 2255’e göndermek, sonra Paycell uygulamasını indirip giriş yapmak gereklidir.
  • Paycell mobil uygulamasını App Store, Google Play gibi uygulama marketlerden ücretsiz indirebilirsiniz.
  • Haftalık 2 GB’ı kazanmak için uygulamayı ilk kez indiriyor olmak ve indirdikten sonra bir kere giriş yapılması gerekmektedir.
  • Kampanyadan Turkcell’li müşterilerimiz yararlanabilir.
  • Kampanya sonucunda kazanılacak 2 GB internet yükleme tarihinden itibaren 1 hafta geçerli olacaktır.
  • Kampanyadan yararlanabilecek müşteri sayısı 30.000 ile sınırlıdır.
  • 1 kullanıcı kampanyadan en fazla 1 kez yararlanabilir.
  • Turkcell Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri A.Ş. kampanyayı durdurma ve değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
yorumlar >>>>>>
asla turkcell ile en ufak alakası olmayan kredi kartımın bilgisini edinip kaydetmiş, bu durumun açıklamasını yapamamış, sonra da delilleri yok etmiş şaibeli uygulama. şöyle ki, hayatımda ilk kez turkcell.com.tr'dan bir cihaz alışverişi yapayım dedim, ödeme aşamasına geldim ki ne göreyim, benim son derece butik kullandığım kredi kartımın son 4 hanesi! turkcell'i aradım, kredi kartı bilgilerime nasıl erişildiğini öğrenmek istedim. araştırma sürecince beni arayıp bu duruma dair ekran görüntüsünü paylaşmamı istediler, yok uğraşamam dedim. birkaç gün sonra arayıp gerçekten de kredi kartı bilgilerimi fark etmeden onaylayacağım herhangi bir alışverişim olmadığını ifade ve itiraf ettiler. tekrar turkcell.com.tr'ye girdiğimde ne göreyim, kredi kartı bilgimi silivermişler! sanki böyle bir olay hiç yaşanmamış gibi!! bu durumda birkaç gün önce arayıp elimde ekran görüntüsü olup olmadığını sorgulamak, elimde ne delil var yok ağız yoklamak mıydı? uzmanları, dm yoluyla fikrilerinizi esirgemeyin lütfen.

sayelerinde parayı iptal etme diye bir şey öğrendim bugün.

yıllar önce turkcell'e tövbe etmiştim. bununla bir anlık gaflete düştüm. indirdim.. kart açtım. memnun kalmadım hesap nasıl kapatılıyor diye "sık sorulan sorular" köşesinden baktım.. bir numara var. aradım.. uygulamayı silin dediler..

içinde kalan para konusunu sordum..
-iptal edeceğiz efendim.
+neyi?
-parayı efendim iptal edeceğiz. onaylıyor musunuz?
+para nasıl iptal ediliyor, iade mi edeceksiniz?
-hayır iptal edeceğiz..
...

hakkındaki yanlış bilgileri düzeltmek icap etti.

bu kart son yıllarda mantar gibi bir çok firmanın çıkarttığı ön ödemeli bir karttır, yani para yükleyip, harcarsın.
yüklemeyi ister nakit ister kredi kartından yapabilirsin, nakit olarak turkcell bayisinden yüklersen komisyon ödemezsin, kredi kartı ile paycell uygulamasından yüklersen komisyon ödemen gerek.
kullansan da kullanmasan da ayılık 2 tl aidat ücreti var, ancak ayda 300 tl harcama yaparsan aidat ücreti alınmıyor.
karttaki bakiyeyi nakit atm’den olarak çekemezsin.
her harcamanıza internet kazanıyorsunuz, tam olarak her 10 tl’ye 50 mb, yani ayda 300 tl harcarsan 1,5 gb internet kazanıp aidat da ödemezsin.
ayrıca internet hakkı kazanmak için turkcell’li olma zorunluluğun yok. başak bir operatör de olsan internetin hattına yükleniyor. ben ayda 3-4 gb internet kazanıyorum, mevcut paketimi küçülttüm bu kart sayesinde.

kimler bu kartı kullanmalı?
kredi kartı kullanmayı sevmeyen, bankalarda hesap açmak istemeyen ya da bankalara uyuz olanlar kullanabilir.
ayrıca 18 yaşından küçükseniz bu kart edinip bakiye yükleyip internette ödemelerinizi yapabilirsiniz.
ya da sadece paycell kartın avantaj ve kampanyalarından faydalanmak isteyebilirsiniz.

sonuç olarak bu tarz kartların çıkmasının asıl amacı yakın gelecekte nakit paranın tamamen kalkacak olması ve yeni yeni çıkan ödeme kanunu ile bankalar haricinden lisans alan tüm kurumlarında ödemeye aracılık edebilmesi.
hedef 2023 ama bu hiç gerçekçi değil, belki 2033’te olabilir.

ek: başka sorusu olan varsa sorabilir.

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
@fatihmentes hayırdır bana neden kızgın attınız acaba? Mesaj yanlış anlaşılma oldu sanırım, ben de diğer elemana söyledim o lafları, aldırış etmeyip gerekeni yapmanı ama sanırım kendi üzerine algıladın :)

fatihmenteş

fatihmenteş

Üye
    Konu Sahibi
@yeumyang Sana zahmet konuyu kilitler misin

• Kahkaha
Tepkiler: BLasTeaR
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt