Hafıza Kartını Adaptore takıyorum bilgisayar görmüyor

Sponsorlu Bağlantılar

aslan1000

Üye
çözümü bldum heralde benim bi arkadaşta da micro sd hafza kart vardı pc onu okumuyodu benimkini okuyodu :D iki hafza kart arasındaki tek fark onu hafza kartında bi şifre varmış. hafza kartına girmeden seçenek deyin orda şifre belile yazarsa bilin ki pc onu okurrr :ehe umarm yardım edebilmişimdir (artık omazsa hafza kartı atın gitsin xD)

Perfect!

Üye
atmak nasıl bi çözümdür ya
bunu sebebi ya hafıza kartının korumalı olmasıdır yada kart okuyucuda sorun olmasıdır.
hafıza kartı korumalıysa telefondan önce o koruma kaldırılmalı daha snra yie okumazsa kart okuyucu kontrol edilmeli

barak15

Üye
arkadaşlar bi çözüm buldum galiba:
bende bigboy markalı micro sd var
bigboy markalı micro sd adaptörüm de var vede kingmax markalı adaptörü var

ben micro sd ile bigboy markalı adaptöru takınca bilgisayarım görüyor ama micro sd ile kingmax markalı olan ie birlikte görmüyor

bence ya sorun kingmax markalı adaptörde
yada micro sd ve adaptörü aynı marka olmak zorunda

zopbo14

Üye
s.a
kardeşim senin hfıza kartında şifre var başka bir teleona tak anlarsın aynı orun bendede var ve ben şifreyi kırma çözümünü arıyorum yani kart ve kartreader sağlm..

dogi97

Üye
arkadaşlar bendede aynı sorun bi yardım edin . daha yeni micro SD TransFlash Adaptör aldım 1 gb lık hafıza kartını takıp pc ye takıyorum ama algılamıyor . ama adaptörü kart okuyucuya takınca pc algılıyor ama pc donuyor bişi yapılmıyor içine bişi atamıyorum . lütfen yardım edin arkadaşlar...

offlly

Üye
selammmm arkadaşlar mikro sd hafıza kartını biçimlendiremiyen şifre koyup unutan arkadaşlar kartı nokia model E serisi bir telefona takıp biçimlendirin en kısa çözüm yolu bu bizzat denedim oldu :))))))))))

metrobuss_86

Üye
ben de de bu sorun var.benim size tavsiyem format işinden anlıyorsanız hafıza kartını kart okuyucuya taktıktan sonra usb den pc ye bağlayıp format cd sini takın.formatı başlatın .disk biçimleme bölümüne gelince hafıza kartını seçip biçimleyin.not makinanın mavi ekran hatası vermesi muhtemeldir böyle bir durumda cd yi çıkarın makinanızı yeniden başlatın ve bu işten vazgeçin üzgünüm.:)

isyanqar_01

isyanqar_01

Üye
arkdslar ben de xp kullanıom kart okuyucunun drıverını yukledıkten sonra goruo belkı bundandr..

ayhanaz

ayhanaz

Üye
Arkadaşlar bende bu problemi yaşadım PC Kartı okumuyor şimdi size bir çözüm önereceğim ki ben en sonundaböyle çözdüm ÇÖZÜM BUDUR .
ŞU ADRESTEN &=
exe dosyasını indirin kurduktan sonra sistem hemen kartı tanımasına rağmen sizden büyük ihtimal eksik bir DILL. Dosyası isteyecek oda bu linkten tedarik edilir
onuda c/Windows/tifmicon dosyasına atın bilgisayarı baştan başlatın bu kadarYAAAAAA....

canmehmet

Üye
selamun aleyküm eğer hafıza kartını aparata takıp da bilgisayara taktıysan görmüyorsa hafıza kartında şifre var mı veya şifre koyduysan onu yani şifreyi kaldır görüyor sonra bir sorun yok yani

quandra

Üye
arkadaşlar kartlarda şifre varsa sadece şifreyi sormadıgı tek yer şifrenin aktif edildiği telefondur bunu biçimlendirmek için bile göremezsiniz ama fotograf makınalarında şifre sormaz mesela samsunglarda fotograf makınasına takın biçimlendirin özel dosya lar falan varsada veri kurtarma programlarını deneyin...ama sureklı sok cıkar yapılıyosa kartlar adaptörlerın de sucu yok hiç bir sey ömürlük değil ömür boyu garantide yok bu yüzden ya bu yolu deneyın yada 10 tl verip yenisini alınugrastıgına deymez....

bbakkus

bbakkus

Üye
arkadaşlar benim telefonum ve bilgisayarım hafıza kartını görmüyor telefon donuyor ve hiç bir işlev kabul etmiyor bilgisayarda görmüyor bunun sebebini yazarsanız sevinirim.

'Sefer

'Sefer

Üye
arkadaşlar benim telefonum ve bilgisayarım hafıza kartını görmüyor telefon donuyor ve hiç bir işlev kabul etmiyor bilgisayarda görmüyor bunun sebebini yazarsanız sevinirim.

bozulmuştur

babangele25

Üye
Arkadaşlar Hafıza Kartımı Telefonum Ve Bilgisayarım okumuyor daha yeni aldım 8gb eskisinde bir problem yoktu şimdi napabilirim

ecel54

ecel54

Üye
telefon bile okumuyorsa bozulmuştur :D. görüyor ama hafıza kartı bozuk diyorsa format at belki düzelir, düzelmezse yeni almışsın zaten aldığın yerden değiştir

only a deneme

only a deneme

Üye
Bendede Şöyle bir Sorun Var :
Elimde Tamir İçin Gelen Bir Bozuk Drone Hafıza Kartı Var Ve Ben Bunu Biçimlendir Diyerek Düzeltirim Demiştim Her Şeyim Güncel Ama Bilgisayar Bu Hafıza Kartını Okumuyor Disk Yönetimi'ne Girdim Hala Görmüyor Bir Çözüm Önerebilcek Varmı?

AKDELİKAN

AKDELİKAN

Üye
Bendede Şöyle bir Sorun Var :
Elimde Tamir İçin Gelen Bir Bozuk Drone Hafıza Kartı Var Ve Ben Bunu Biçimlendir Diyerek Düzeltirim Demiştim Her Şeyim Güncel Ama Bilgisayar Bu Hafıza Kartını Okumuyor Disk Yönetimi'ne Girdim Hala Görmüyor Bir Çözüm Önerebilcek Varmı?
Öncelikle hafıza kartını alalade bir telefona tak biçimlendir, PC ondan sonra görecektir.

Üst Alt