Yardım Hafıza Kartındaki Filmler Açılmıyor


TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar cihaz HTC One M8 hafıza kartına attığım filmleri MX Player ile açmaya çalışınca bu dosya oynatılamıyor diyor ancak aynı filmi telefon hafızasında oynatıyor hafıza kartını NTFS olarak biçimlendirip telefona taktım ve orada tekrar FAT32 olarak biçimlendirdim ancak nafile yardımlarınızı bekliyorum
 
tayren

tayren

Üye
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Wondershare player gayet kullanışlı ayarlardan sd card 1 seç yenile video ve klasörler ortaya çıkar
 

Ekli dosyalar

ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
Kesin vietnam üretimi dir.
video ların üzerinde ? işareti vardır x plore ile bak derim.
 
TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar video veya player ile alakası yok SD ye atmadıktan sonra hepsi çalışıyor sanırım sd card ile alakalı birşey ama çözemedim en yakın zamanda farklı bir sd ile tekrar deniycem
 
ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
Kartın cakma oldugu icin ne yaparsan yap nafile, zaten yakında cihaz veya pc görmez olur.
Yani ölü bir kart
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt