Hafıza Kartına uygulama KURMA??!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yamakas-i

Üye
    Konu Sahibi
Hafıza Kartına uygulama KURMA??!
Arkadaşlar benim tel nokia 5235 ve bende ferrari gt hd oyun var ve bu oyunun boyutu 63 mb bir türlü oyunu yüklüyemiyorum tel hafızasında yeterli hafıza yok diyor bende hafıza kartına kurmak istiyorum ama telde böyle bir özellik görmedim yardımlarınızi bekliyorum teşekkürle telim hack lidir..

anılbaran

anılbaran

Üye
dostum o oyun yuklenmez yuklense otelefon oyunu acmaz o tip buyuk oyunlar symbian 3 için dir oyle 60 mb bi oyun yuklenmez 10- 15 mb falan anca onlar yuklenir üzgünüm dostum

yamakas-i

Üye
    Konu Sahibi
dostum peki bir uygulamayı hafıza kartına kurmak istersek ne yapabiliriz peki telde sadece 5 mb var hafıza :(

kcsoft

kcsoft

Üye
kurduğunda zaten kurulacak hafıza yerini sorar tel hafızası ve hafıza kart seçenekleri çıkar hafıza kartını seçtinmi tamamdır sen de o seçenekler çıkmıyormu ?

yamakas-i

Üye
    Konu Sahibi
hayir kardeş vallahi çıkmıyor bak sis dosyasına tıklıyorum c hafızasında yeterli hafıza yok bazı öğeleri silin diyor ve tamam diyorum hafıza kartı seçeneği yok yani

anılbaran

anılbaran

Üye
sen bi ilk önce karta daha sonra tele hard format at bençe zamanı gelmis bı cihaz kendine gelsin bu ayrıca bazi uygulamalarda nereye yüklencegini sormaz

rapcityyy

Üye
TeL Hafıza Kartını qöRüyor Mu KontroL Et.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt