Hafıza Kartına Format Atmak Resimli Anlatım-Hafıza Kartının Şifresini Unutan,Sorun Yaşayanlar için

Sponsorlu Bağlantılar

ozsi34

Üye
ya lütfen yardımcı olun bana.eski bi hafıza kartım var içinde baya bilgilerim vardı şimdi taktım bi telefona onları almak için ama kilitlendi diyo.içindeki bilgileri kaybetmeden açmam gerek yardımcı olursanız çok sevinirim:(

adnanbaba1

Üye
saolasın gözüm

lundimardin

lundimardin

Üye
teşekkürler...eline sağlık

brk38

brk38

Üye
saol zamnında hafıza kartı şıfrliydi.tel garantiye gitti geldi tabi tel tanımadı.şifreyi kırdırmak için 5 lira vermiştim.:@

tatu51

Üye
tşk ederim

fbilal51

Üye
yaw diyonya hafıza kartının olduğu yeri seç diye ama hafıza kartını algılamıyo hemde ora bomboş oluyo

djjunyour

Üye
emeğine sağlık

biko05

Üye
teşekkür ederim. emeğine sağlık

zeynep0635

Üye
çok tesekkürler ama benm hafıza kartımda sifre olduqu içn okuymuyo bile pc :/ ağlıcaam yaa :(

ÖZDEMİR68

ÖZDEMİR68

Üye
teşekkür ederim

neşter42

Üye
beniki 2gb lık ona da olur mu bu program

boz034

Üye
yok denedim olmuyor neden aca ba hafıza kartı şifreli kırmadı yardım lütfen şimdiden teşekkür

rtyhn

Üye
denedim sanırım bi 3 dakkadır bekliorum bi hareket yok umar ım işe yararsa bi teşekkürü hakedersin

EreenKK

Üye
saol güzel paylasım

bozkurthan42

Üye
elerine sağlık kardeş cok saol emeğin için teşekkürler.

hotty67

Üye
lan bu kadarda olmaz şifreliyse hafıza kartını okumaz, okumayan şeyin neresine format atacaksnda şifreyi kaldıracaksn

yiğit__

Üye
ama bu programda 2gb olmuyor yinede tşk ederimm..:bigstar::bigstar::bigstar::bigstar:

ilkaya

Üye
arkadslar ben programı çalıştırcam ama programı indire tıklıyorum . program çalıştır fln yok ne olur bna yardım cı olun [email protected]

babiqli

Üye
yardımın ıcın saol ama ıse yaramadı yanıt vermıyo program

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
güzel anlatım olmuş ama halil kardeş emekli olmuş saolsun

• Beğen
Tepkiler: astek79

Üst Alt