Hafıza Kartımdaki Herşey Silindi Ama...


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
furkandulda

furkandulda

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar dün core player yükledim nokia 6630 telefonuma ..Ama yüklediğim anda hafıza kartındaki herşey silindi..ama hafıza kartına baktığımda kullanılan alan 855 MB dolu alan gösteriyor..yani içindekiler silinmedi kayboldumu acaba diyorum..ama bilgisayara da hafıza kartını takıyorum yine 855 mb dolu alan ama içi bomboş..Ne oldu bu hafıza kartına ?
 
Buğra

Buğra

Admin
klasör seçeneklerinden gizli dosyaları görünür hale getiriniz. ardından bilgisayarda tekrar bakınız görünüyor mu
 

bayon

Üye
ayrıca en gizli sistem dosyalarını da görünür yap klasör seçeneklerin de o da
 
furkandulda

furkandulda

Üye
    Konu Sahibi
k.bakmayın cahilliğime verin ama bu klasör seçenekleri nerede :) ?
 
grosmall

grosmall

Üye
k.bakmayın cahilliğime verin ama bu klasör seçenekleri nerede :) ?

pc den hafıza kartına gir veya masa üstüne bir klasör oluştur

bu kadar artık gizli dosyaları görebilirsin
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt