Hafıza Kartım RAW oldu .

Sponsorlu Bağlantılar

strokerr

Üye
    Konu Sahibi
Hafıza Kartım RAW oldu .
baslıkdaki gibi ne bilgisayar okuyor ne telefon içindeki fotoğrafları kurtarmam lazım neler önerebilirsiniz ?:ağlarım:

kol@j

kol@j

Üye
düzeltme amaçlı değiştirilmiştir...
hayırlı maxicepler.

immortal1993

Üye
Raw bir dosya formatı sistemidir bende taşınabilir harrdiskim deki virüs ten dolayı raw oldu ve bütün dosyalarım gtti kurtaramadım biçimlendirmek zorunda kaldım aslında kurtarman mümkün ama çok uğraşabilirsin ben senin yerinde olsam önce biçimlendiririm sonra da hanyrecovery programı ile silinen dosyalarının bir çoğuna ulaşabilirsin bilgisayardan bayağı anlıyorsan bu söylediğimi yap eğer fazla anlamıyorsan biçimlendir gitsin uğraşma boşuna hadi kolay gelsin

strokerr

Üye
    Konu Sahibi
biçimlendiremiyorumki windows biçimlendirmeyi bitiremedi hatası alıyorum pc sag tık yönet disk yönetimindende biçimlenmiyor. :S

strokerr

Üye
    Konu Sahibi
sorun devam ediyor. kol@j yardımın için teşekkürler bu arada. biçimlendirebilirsem deniycem dediğin yöntemi.

OğuzcanAbi

Üye
başka pc de dene birde :hmmm

bymen07

Üye
hertürlü usb girişine takılan hafıza kartı veya flash bellekleri orjinal fabrika çıkış haline formatlayan programı kullan linki ekliyorum programı türkçeye çevirdim adı USB Disk Storage Format Tool
enazından deneyin umarım işinizi görür