hafiza karti problemi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kunduzz01

Üye
    Konu Sahibi
hafiza karti problemi
slm.arkadaslar. S60v2 tellerin harici hafiza kartlari bildigim kadariyla en yuksegi 8 gb kadar. Pclerde kullanilan harici harddisk 2tab kadar. Belki daha yuksek olabilir. Benim telde simdilik 4gb kart var. Bana yetmiyor. 1.5 tablik harici bellegi telefona monte edecegim. (eh idare etmez ama neyse) telefonda bir problem olurmu acaba. Bilgi verebilirmisiniz. Simdiden :tşk:

Penci Hoca

Penci Hoca

Üye
Bence buna telin rami yetmez
:aha: biraz beklersen tel patlar!!!
:kop2:

yunus5055

yunus5055

Üye
Kardeş yapabiliyorsan yap gitsin .... Hiçbirşey olmaz merak etme ... Çalıştırırsa hayırlı olsun .. çalıştırmazsa sağlık olsun ... :kıskıs:

- - - Eklendi - - -

Bi dk bi dk bi dk :kop2:

kunduz yinemi sen :kop:

dalga geçiyo yine ya ... :kop2:

Kiziltilki1

Kiziltilki1

Üye
beyler dikkat kunduz aramizda.:sos :sos :sos asil bize yardim :sos :sos :sos

Kiziltilki1

Kiziltilki1

Üye
slm.arkadaslar. S60v2 tellerin harici hafiza kartlari bildigim kadariyla en yuksegi 8 gb kadar. Pclerde kullanilan harici harddisk 2tab kadar. Belki daha yuksek olabilir. Benim telde simdilik 4gb kart var. Bana yetmiyor. 1.5 tablik harici bellegi telefona monte edecegim. (eh idare etmez ama neyse) telefonda bir problem olurmu acaba. Bilgi verebilirmisiniz. Simdiden :tşk:

ben 8gb icin kaldirirmi diye dusunurken arki 1.5 tablik (1500gb) kullancam diyo:) arkiye yardim edin bari:zuhaha:

emrekekil

emrekekil

Üye
kardeş işletim sistemlerinin bile bir sınırı var fazla bellek olunca kaldıramıyo kalmişki 220 mb ram lik bir telefon hiç kaldıramaz

Olcaymedya74

Olcaymedya74

Üye
Tamam usta sen tele entegre etmeyi biliyosan git önce REMİ de deiştir ozaman belki olur ben internetten 8 gb kart aldım dolmak bilmiyo satılık 45 tl .:)

yunus5055

yunus5055

Üye
Tamam usta sen tele entegre etmeyi biliyosan git önce REMİ de deiştir ozaman belki olur ben internetten 8 gb kart aldım dolmak bilmiyo satılık 45 tl .:)

Vayy usta kart eline geçti demek :) nasıl la güzel oluyormu 8 lik ...

femtv

Üye
iyi fikir

ismailee

Üye
kardes ben 512 mb le yetiniyom ayrıca s60 v2 en fazla 1 kaldırıyo diye biliyodum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt