Hafıza kartı görmüyor acil yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

duhangenc

Üye
    Konu Sahibi
Hafıza kartı görmüyor acil yardım
Arkadaşlar bu gün 2. el nokia 5800 aldım telefon gayet iyi çalışıyordu hafıza kartıda okuyordu ilk açtığımda. sonra hafıza kartına müzik atmak için çıkardım attım takarken yanlışıkla kart girişine değilde onun bir arkasına takmışım içeri doğru gömüldü kart iğneyle falan çıkardım sonra kart girişine tam olarak taktım ama telefon hafıza kartını okumadı başka hafıza kartıda denedim ama olmadı acaba iğne okuyucuya bi zarar vermiş olabilirmi ? Acil yardım lütfen.

Legendary_484

Legendary_484

Üye
Arkadaşlar bu gün 2. el nokia 5800 aldım telefon gayet iyi çalışıyordu hafıza kartıda okuyordu ilk açtığımda. sonra hafıza kartına müzik atmak için çıkardım attım takarken yanlışıkla kart girişine değilde onun bir arkasına takmışım içeri doğru gömüldü kart iğneyle falan çıkardım sonra kart girişine tam olarak taktım ama telefon hafıza kartını okumadı başka hafıza kartıda denedim ama olmadı acaba iğne okuyucuya bi zarar vermiş olabilirmi ? Acil yardım lütfen.

Aldığın gün bozdun mu :) geçmiş olsun son çıkanlarda orada siyah bi plastik var demekki onları senin gibiler için koymuşlar demek. Servislik gibi duruyor kardeşim mekanik çünkü

ibrother

ibrother

Üye
eğer yuvaya yerleşiyorsa kart. Hafıza kartı içinde iken batarya'yı çıkar tak hafıza kartını görür.

Karanlık97

Karanlık97

Üye
İlk olarak dönüştürücü ile bilgisayarına tak.Çalışmazsa nanay ninolay. :D Hafıza Kart'ın bozuldu...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt