hafıza kartı bozuk SORUNU!!!

Sponsorlu Bağlantılar

ofulanof

ofulanof

Üye
    Konu Sahibi
hafıza kartı bozuk SORUNU!!!
Arkadaşlar hafıza kartı telefonda iken format attım ve hafıza kartı bozuk diyor.Pc ye takdığımda da biçimlendirme yapılması gerekiyor bir çözümü olan var mı?

backwater

backwater

Üye
pc de biçimlendirde öyle dene

achambo

achambo

Üye
fat32 olarak biçimlendir ve dene

ofulanof

ofulanof

Üye
    Konu Sahibi
önemli dosyalar var içinde onları kurtarmanın bir yolu yok mu?

aslanbaris

aslanbaris

Üye
geçenlerde bende de öyle recovery programları denedim bana mısın demedi formatlamak zorunda kaldım .formatladıktan sonra kullanabildim malesef

kartal076

kartal076

Üye
Benimde müzik dinlerken olmuştu. Birden hafıza kartı bozuk diye hata verdi. Ne telde ne pc de hafıza kartını görmüyor ve biçimlendiremiyorum.

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Kardeş bazı fotoğrafcılarda tam sürümü vardı o recovery programının iyi bir fotoğrafçıya sormak lazım

Kurtuluş40

Kurtuluş40

Emekli Yönetici
Bu tür sorunlar flash belleklerimizi pc ortamina yada telefon cihazlarimiza takip cikarirken guvenli cikart demedimizden kaynaklaniyor.

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
Bu tür sorunlar flash belleklerimizi pc ortamina yada telefon cihazlarimiza takip cikarirken guvenli cikart demedimizden kaynaklaniyor.

aynen telefondan çıkarırken direk izinsiz çıkarırsanız muhtemel hatalar oluşuyor

futeren

Üye
hafıza kartını fat 32 yani varsayılan olarak biçimlendirme yapınca düzelio olmazsa bir de telefondan biçimlendirin. olay bitmiştir olmazsa :D yapacak bişi yok :D

- - - Eklendi - - -

ancak şunu da deneyebilirsiniz telefonun hafıza kartı yuvasını açın içini temizleyin belki aşırı toz hafıza kartını görmesini engelliyordur.

- - - Eklendi - - -

BEN AYNI GÖRÜŞTE DEĞİLİM. SİZ TELİ BİÇİMLENDİRİRKEN EĞER FAT YA DA EXFAT YAPARSANIZ TELEFON O HAFIZA KARTINI OKUMAZ ÇÜNKÜ DOSYA SİSTEMİNİ DEĞİŞTİRMİŞ OLURSUNUZ BÖLYE DURUMLARDA FAT32 OLARAK BİÇİMLENDİRİN YA DA TELEFONDA HAFIZA KARTI SEÇENEKLERİ BİÇİMLENDİR YOLUNUDA DENEYEBİLİRSİNİZ.

Üst Alt