Hafıza kartı biçimlendirme yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
YusufCn01

YusufCn01

Üye
    Konu Sahibi
Hafıza kartı biçimlendirme yardım
:bilmem:arkadaşlar benim c3053 telefonum var ve 1 gb hafıza kartım var.cumartesi günü pikniğe gitmiştim ve hafıza kartı düşmüştü.buldum taktım çalıştı ama dün müzik dinleyim dedim hafıza kartı vardı ancak biçimlendirilmemiş biçimlendirilsinmi dedi evet dedim başarısız yazdı pc de denedim aynısını yaptı öbür tellerimdede aynısını yaptı plsss

mcgunnies

mcgunnies

Üye
:bilmem:arkadaşlar benim c3053 telefonum var ve 1 gb hafıza kartım var.cumartesi günü pikniğe gitmiştim ve hafıza kartı düşmüştü.buldum taktım çalıştı ama dün müzik dinleyim dedim hafıza kartı vardı ancak biçimlendirilmemiş biçimlendirilsinmi dedi evet dedim başarısız yazdı pc de denedim aynısını yaptı öbür tellerimdede aynısını yaptı plsss

sayın yusuf sorununuz sanırım hafıza kartınızın bakır kısmının zarar görmesi olabilir ancak başka bir telefona takıp hafıza kartınızı biçimlendirdiğiniz taktirde olumlu bır yanıt alabilirsiniz gibi geliyor sonucu başka telefondan alıp burayada yazarsanız çok iyi olur kolay gelsin

YusufCn01

YusufCn01

Üye
    Konu Sahibi
denedim olmadı

Furkan96

Furkan96

Üye
Telefoncuya goturun yad Telefonu aldiginiz yetkili yere yada hafiza kartini aldiginiz yere goturun derim..:)(garantisi duruyorsa tabi , yoksa para harcamaya degmez)...

YusufCn01

YusufCn01

Üye
    Konu Sahibi
götürdüm onlarda anlamadı ki

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...