Hackli Oyun Kuramama Hatası Acil Yardım

Sponsorlu Bağlantılar

speedus

Üye
    Konu Sahibi
Hackli Oyun Kuramama Hatası Acil Yardım
Konunun yeri burası mı bilmiyorum ancak eğer yanlış yere açtıysamda özür dilerim mod arkadaşlardan. Sorunum şu: Telefonumun markası Samsung Galaxy Note 4. Ben telefonuma crackli oyun kuramıyorum. Örneğin candy crush saganın hileli versiyonunu indiriyorum netten. eski telefonuma kuruluyor oyun ancak note 4 te hep yüklenemedi hatası alıyorum. Bütün hileli oyun apk lerinde aynı yüklenemedi hatasını alıyorum.

Acaba note 4 ün crackli oyunlara karşı bi güvenlik önlemi mi var bu yüzden mi hileli apk yükleyemiyorum? konuyla ilgili bilgisi olan arkadaşlardan acil yardım bekliyorum.

eski telefonum note 1. ona tüm hileli apk dosyaları kurulurken note 4 te hep yüklenemedi hatası alıyorum. acil yardım lütfen... saygılar...

incimsi01

incimsi01

Üye
Note 4 kullanmadığım için ve android sürümünü bilmediğim için üstün körü tarif edeceğim hocam ayarlarda bir yerde uygulama doğrula/yüklemeden doğrula gibi bir seçenek olması lazım ordaki tiki kaldır tekrar dene hocam bir diğer ihtimalde android sürüm farkı vardır hocam bir kaç farklı uygulama dene hocam

SARIDROD

SARIDROD

Üye
lucky patcher uygulamasını bi dene ....

Üst Alt