haberci olmak istiyorum

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
    Konu Sahibi
haberci olmak istiyorum
yaw dikkat ettimde böle haberler vererek insanları aydınlatmak çok hoşuma gidiyo mesela şu anda anasayfada bulunan 1 adet haber im hit aldıkça böle kedimi daha bi mutlu hissediyorum yani demek istediğim böle bir haber yazma yetkim olsa da hiç rütbem olmasa sadece ve sadece haber yazabilsem bide konulara cevap yazabilsem acaba böle bi imkan var mı ??? saygılar...

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Sen şimdilik bu şekilde haber yazmaya devam et zaten gerek görülürse ileride gereken yapılır.... ;)

Ayrıca imzanda kural dışı...

Shadowman07

Shadowman07

Üye
her insan gerektiği zaman ve yerde istediğini alır..
saygılar..

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by juniouremre@Sep 19 2005, 07:52 PM
her insan gerektiği zaman ve yerde istediğini alır..
saygılar..
[post=170677]Quoted post[/post]​
abi sen kendindemisin ben haber editörü oldum bitti bile sen daha yeni mesaj atıyon :kop:

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Arkadaş zaten bize iletti isteğini ve gerçekleşti.. ;)

Kendisine görevinde Başarılar Dilerim..

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler dostum :artı:

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Ve izlenimlerime göre de iyi haberleriyle karşımızda ;;)

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
    Konu Sahibi
sağol görevimiz :artı:

Caine

Caine

Üye
tebriklerr

KimyageR

KimyageR

Kapalı Hesap
Tebrikler ;)

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Tebriklerde:

Sitede kimseye isteği doğruldusunda görev yada rütbe verilmezdi ve verilmeyecekti , bu arkadaşa niye istediği için rütbe ve görev verildi ??

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Bu Yöneticilik Değil.. Karıştırmayalım.. :nono:

Sadece haber yazma yetkisi var arkadaşımızın. Ayrıca isteklerinizi burada veya bizlere pm yoluyla iletirseniz bizde düşünür ve gerekli kararı veririz.. Eğer uygun görülürse yönetim tarafından istek kabul edilir ve görev verilir.. ;)

İyi Geceler..

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Yönetim olmasa bile site ile alakalı bir görev almış durumda arkadaş.

Üyelerin istekleri doğrultusunda yöneticilik, dosya editörü vs. gibi rütbe ve görevler verilmesi (her isteyene olmasa dahi) çok saçma :eksi:

FrontmaN

FrontmaN

Üye
zaten her isteyene her görev verilirse site ne hale gelir artık...

_GiTaRisT_

Üye
arkadaşlar bence haber editörünün normal üyeden bir farkı yok..sadece haberler bölümüne konu açabiliyor okadar..eğer üstünlükten kastınız panelde isminin mor renkte olmasıysda söyleyin yönetime sizinkinide yapsınlar.ama bence saçmalık olur..

herkes site için elinden geleni yapsın..zaten hakedeni gereken yere getirirler..
umarım.. ;)

ibonline

ibonline

Üye
bizene kim kime ne rütbe veriyorsa
biz yine biziz yine aynısı gibi internete devam maxi ye selam :PP

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Berdoşh arkadaşım dosya ekleme veya haber editörlüğü herkesin yapabileceği birşey değildir.. Mesela ben co.adminim fakat ne haber eklerim ne de dosya.. Bu kısımlara istekli ve çalışan kişiler alınır..

Ayrıca her isteyene verdiğimizi nerde gördün?

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Originally posted by _GiTaRisT_@Sep 24 2005, 12:42 AM
arkadaşlar bence haber editörünün normal üyeden bir farkı yok..sadece haberler bölümüne konu açabiliyor okadar..eğer üstünlükten kastınız panelde isminin mor renkte olmasıysda söyleyin yönetime sizinkinide yapsınlar.ama bence saçmalık olur..

herkes site için elinden geleni yapsın..zaten hakedeni gereken yere getirirler..
umarım.. ;)
[post=175740]Quoted post[/post]​

Normal üyelerden farkının olmadığını bizde biliyoruz, ayrıca illa sitede haber duyurmak isteniyorsa bunu normal üye ikende yapılabilir(haber duyurmak sadece 'Haberler' topicinde mi oluyor diğerleri ne işe yarıyor) . Üstünlükten kast olduğu için yazmadım ben o mesajı zati rütbe olarak üstün olsa bile bana benim rütbem senden üstün gibi konuşmalarla dalga mı geçecek, Hayır !!

ibonline

ibonline

Üye
berdosh bosver
ahmet biraz daha yumusasan
ha bu arada cümlenize iyii geceler malum yarın iş güc var

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Originally posted by van_hoijdonk@Sep 24 2005, 12:51 AM
Berdoşh arkadaşım dosya ekleme veya haber editörlüğü herkesin yapabileceği birşey değildir.. Mesela ben co.adminim fakat ne haber eklerim ne de dosya.. Bu kısımlara istekli ve çalışan kişiler alınır..

Ayrıca her isteyene verdiğimizi nerde gördün?
[post=175749]Quoted post[/post]​

Ona bişey demiyorum:

Mesela sen yönetime alınırken negative sana sitedeki düzeni koru demedi mi? dedi. Haber ekleyip eklememek yöneticinin isteğine bağlı ama yönetim toplanır ve bir arkadaşımız haber editörü olarak alınsa (arkadaşımızında istediği takdirde) Negative haber editörü olarak alınan arkadaşımıza siteye güncel haberler ekleyeceksin senin görevin bu demiycek mi ? diyecek.

Sitede ilk defa böyle bir durumla karşılaştım, zira daha önceleri kimseye istek üzerine rütbe verilmez gibi bir konuşma geçmişti forumda o yüzden saçma geldi bana..

@ibonline

Ahmet'i bilirsin sivri dillidir. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt