GW620 Açılmıyor (İşletim Sistemi Yüklenmiyor) + Yardım

• 2 Ekim 2012
  • 598 Okunma
  • 3 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. GW620 Açılmıyor
    İşletim Sistemi Sürümü 2.2 ( cyanogen mod) Yuklu lg kranından onra İşletim Sistemi Ekranı ( cyanogen mod) geliyor Yuklenme Anında yeniden Basa Dönüyor

Konuyla İlgili Soru 1
    İşletim Sistemi Telefonu Acmadan Nasıl Yüklerim?

Soru 2
    gw620 win xp pc driver sorununu ben cozemedım kendi sitesinden orjinal driverini yuklediğimde bile pc telefonu tanımıyr
    uyanık kalma hata ayıklama acık oldugunda Denemiş Oldugumu Hatırlatırım (Suan Tlf Acılmadıgı İçin Uyanık Kal Kapalı Kaldı)

Soru 3
    Gw620 İçin Türkce Android 2.2 İşletim Sistemi Nereden Bulabilirim Bilen Arkadaslar Varsa Yardımcı Olursa Sevinirim Şimdiden Teşekkürler

Yazan: sonbela
  2. sanırım servis yolu görünmüş size :)

3. lG Mobile Teknik Servisi hayatımda gördüğüm en kötü cagrı merkezine sahip farklı konudan daha onceden aradım belki 5 defa telefonla ilgili pek bilgi alamadım herneyse siz öyle diyorsunuzda bu telefonun bir sekilde formatanması lazım teknik servis işletim sistemi yazılımından dolayı format atmadan geri iade edebilir zaten garanti süresi dolu hani ucret karsılıgındada yapılması olur cagrı merkezini 8 e 5 varken aradım acıyorlarkonusmuyorlar 3 /4 defa aradıktan sonra servis sabah 9dan aksam 8e hizmet vermektedir dedi telesekreter :@

4. Garanti süresi dolmuşsa zaten yetkili teknik serviste ücret karşılığı yapacaktır. eğer istanbulda iseniz çok daha kısa sürede yapıp size teslim edecek yerler var araştırın biraz bence.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
15/11/2018 - 08:56