Güzellik Yarışmalarında Devrim Yarattı


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
    Konu Sahibi
İngiltere Güzellik Yarışması'na katılan 44 bedene sahip Chloe Marshall (17), ikinci oldu. Yarışmaya, "Güzelliği sıska ve sarışın olmaya sıkıştıran anlayışı yıkmak için" katıldığını belirten 80 kiloluk Marshall, finalden önce "Miss İngiltere olup, dolgun vücutlu da güzel olunabileceğini dünyaya kanıtlamak istiyorum. Bunu başararak yeryüzündeki güzellik anlayışında devrim yaratacağım" demişti.Cesur ve güzel Marshall taç giyemedi ancak ikinci olarak büyük bir devrime önayak oldu. Yarışmada birincilik ise 22 yaşındaki Laura Coleman'ın oldu.

Bu ölçülerle finale kaldığında dünya gündemine damgasını vuran Marshall, bikiniyle verdiği cesur pozlarıyla da büyük yankı uyandırmıştı..


Güzellik yarışması organizatörlerinin düşüncelerinin değişmesine neden olmuştu.

Basına açıklama yapan organizatörler, dolgun vücutlu kızların da yarışmalara katılabileceğini belirtti.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

jackjack
Cevap
4
Görüntüleme
21K
-LiveYourLife-
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt