Güzel Bir Çıkma Teklifi :)

Sponsorlu Bağlantılar

BerivanAkagunduz

Üye
    Konu Sahibi
Ben sana güzel mi bilmem ama işe yarayan bi çıkma teklifi vereyim böyle 1 kaç kız düşürmüştüm :D git kızla iyice samimiysen sana çok önemli birşey diyeceğim ' de. kızda tamam der. ama çok önemli felan filan diye uzat işi. o da hadi söyle artık der :D sende ''çok önemli birşey'' yaz :D ya kız sana küfürü basar yada düz devam eder. ondan belirli bi süre sonra gene sana önemli birşey dicem de. bu sefer kız yemezler felan filan derken çıkma teklifini bas ortaya . dna sı bozulur kızın . büyük ihtimal kabul eder :ehe

Abi kızla samimi değiliz ki nasıl önemli bisi söyliyecem diyecem kız hemen ters anlar eğer niyeti yoksa bir daha konuşmaz :(

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
Bu adam evlenme işinide forum vasıtasıyla yapar görürsünüz :D

yavuzkaraca

yavuzkaraca

Üye
sen en iyisi git halil sezai .orhan baba. Müslüm gürses v. Dinle senin ile BMler AB sonra Koffi Annan girse düzeltemez söylediklerine bakılırsa :)

BerivanAkagunduz

Üye
    Konu Sahibi
MrTech

MrTech

Üye
codblackops2

codblackops2

Üye

Dinle beni pişman olmazsın :oke:

BerivanAkagunduz

Üye
    Konu Sahibi
sen en iyisi git halil sezai .orhan baba. Müslüm gürses v. Dinle senin ile BMler AB sonra Koffi Annan girse düzeltemez söylediklerine bakılırsa :)

Edebiyatı sevmem karneye 1 düştü zaten :) ama zaten zor olmasaydı bu kadar sevmezdim bence

yavuzkaraca

yavuzkaraca

Üye
vallaha en sonunda öyle yapacağım MrTech :) :)

MrTech

MrTech

Üye
Kafa Dengi Ol Fakat Kanka Olma (Bunu Yazmamısım) :ehe

StunnerDead

StunnerDead

Üye
Yavastan Yavastan,Kızı Kaptırmadan Yanas.Biraz Aranızı Isıtın.Sonra Buzdolabına Koyup Sogutun.:D Saka Bi Yana Yanas Biraz Onun Kafa Dengi Ol :)

- - - Eklendi - - -

:D:D

D1231k mı geçiyon lan adamla ? :D

yavuzkaraca

yavuzkaraca

Üye
ya geldiğinde onu karşılamaya git.ve deki seni çok özledim de .ha şayet sana yok hayır derse sende o zaman .bari emaneti geri ver bana de.oda sorar ne emaneti diye .sende deki.kalbim sende gönlüm sende onu geri ver diyorum . :) :)

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Bu ne be konu 6.sayfaya gelmiş...:ehe

MrTech

MrTech

Üye
ya geldiğinde onu karşılamaya git.ve deki seni çok özledim de .ha şayet sana yok hayır derse sende o zaman .bari emaneti geri ver bana de.oda sorar ne emaneti diye .sende deki.kalbim sende gönlüm sende onu geri ver diyorum . :) :)

OO Evet Diyorum :D

StunnerDead

StunnerDead

Üye

:sahan2: derse ? :D

yavuzkaraca

yavuzkaraca

Üye
aşk meşk konusu ışte :) :) yaz yaz konuş konuş bitmez böyle dram eder gider :) :)

BerivanAkagunduz

Üye
    Konu Sahibi

Senin edebiyat iyiymiş :) abi biz ne konuştuk diğer başlıkta önce kız ne hissediyo onu öğrenmicemmı :) ya bide kusura bakmayın herşeyi soruyorum ama acemi olduğumdan ilk defa birini sevdim artık bu kardeşinize yardım edersiniz :) :D

yavuzkaraca

yavuzkaraca

Üye
normalde hiçbir kız öyle demez şayet derse zaten öyle odun duygusuz bir kızı bu bizim çocuk neye seviyor ki . :) :)

Üst Alt