Güvercin Sevenler Derneği

• 14 Ekim 2012
  • 707 Okunma
  • 15 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. içimde Uhde Kalmış Cocukken güvercin besleyen arkadaşlarıma imrenirdim Şehir hayatı malesef buna , izin vermedi ilerde inş besleyecek bir yerim olursa güvercin beslemeyi Çok istiyorum güvercinleri olanlar varsa resimlerini burada paylaşırsa sevinirim

Yazan: tragedie
  2. Amcamı foruma üye mi yapsam ki :) o çok sever

tragedie bunu beğendi.
  3. bizde bi muhabbet kuşu var o olurmu |-)

4. olmazda Senin Hatırın için olsun :oke:

Kingmortall bunu beğendi.
  5. :ehe

6. Karga kafama etmişti. :dry:

tragedie bunu beğendi.
  7. Usta bırakmasaydım satmasaydım gösterirdim bi de silmiştim fotoğrafları somuru:

tragedie bunu beğendi.
  8. kısmet :ehe

9. 2 yakın arkadaşım biri yan binamda bahçede (hala besliyor) biri karşı binamda çatıda beslerdi çocuktuk bizimde çatımız vardı ama bırakmamıştı evdekiler çok özeniyordum.bende beslemek istiyordum zaten çok yakın arkadaştık zaten hep ya arkadaşın çatısında ya da diğerinin bahçesindeydik hevesimi alırdım ama ben besleyemedim ama akvaryumdu muhabbet kuşuydu tosbağaydı civcivdi tavuktu horoz derken öyle tatmin ettim kendimi şimdi hevesim yok 2 tane akvaryumum vardı hala var ama ben bakamıyorum ve sarı kızım 2–3 gün içinde yavru verecek hergün telefonla arayıp anneme tembihliyorum bayramda görecem bebelerimi inşallah.

tragedie bunu beğendi.
  10. :gul:

11. en çok sevdigim cinsleri kırkkuyruk güllü çakşırlı meverdi ispir

12. iyi hoşta çok kötü kokuyor be abi çekilecek dert değil :ah

13. güvercin pisligi kokmaz tavuk ördek gibi kümes hayvanları kokar

14. ver kendini paçalıya kelebeğe mardine :D

tragedie bunu beğendi.
  15. Taklacıdan şaşmayacaksın reis :D

16. Ho ho ben kôyde yaşıyorum gùvercinden geçil miyor herkes besliyo abimde besliyo

tragedie bunu beğendi.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
09/12/2018 - 23:34