Güvenlik nedeniyle hesabin geçici olarak kilitlendi

Sponsorlu Bağlantılar

By_Casparov

By_Casparov

Üye
    Konu Sahibi
Başıma gelmişti, saatlik sınır dediğine bakmayın 48 saate kadar çıktığı oluyor yanlış girilme sayısına bağlı olarak eğer birisi girip daha önce yanlış tercih yaptıysa o yüzden öyle oluyor olabilir , birkaç gün bekleyin
Tamam kardesim 2 gun sonra tekrar bakarim. Face yi zaten kullanmıyordum bi kaç oynadigim oyun vardı online onlara bağlıydı hesap artık gün yatışa geçecek:))

S7 Edge Cihazımdan Tapatalk Kullanılarak Gönderildi

GM5Plus

Üye
Bilgisayardan girmen gerekiyor olabilir.

Sent from my GM 5 Plus using

By_Casparov

By_Casparov

Üye
    Konu Sahibi
Bilgisayardan girmen gerekiyor olabilir.

Sent from my GM 5 Plus using
Hesap kapanınca ilk pc den denedim zaten üst yazıda da yazdım tüm tarayıcıları kullandim

S7 Edge Cihazımdan Tapatalk Kullanılarak Gönderildi

cihanata_1

cihanata_1

Üye
Bir süre bekledikten sonra geri alabilirsiniz büyük ihtimalle:oke:

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
İlgisi olmayabilir ama yinede bazı arkadaşların işine ilerde yarayabilir diye yazayım.

Gerek bilgisayarda, gerekse telefonda, vpn uygulaması aktif iken, faceye girdiğinizde bu uyarıyı alabilirsiniz. facebook, sizin normalde, Türkiye'de olduğunuzu (veya giriş yaptığınız ülkeyi) daha öncesinden bildiği için vpn aktif olduğunda ve bu esnada giriş yapılmaya çalışıldığında farklı ülkeden girilmiş gibi görür ve hesabın hacklenmeye çalışıldığını var sayarak kilitler.

Bu durumda daha öncesinden güvenlik sorusu, hesaba telefon numarası ekleme gibi alternatif kurtarma seçenekleri eklemeniz sizin için çok yararlı olur.

Üst Alt