güvenilmeyen bir sağlayıcıdan alınan korumalı uygulama yüklenemez hatası nasıl çözülür LANET OLSUN

Sponsorlu Bağlantılar

THQ

THQ

Üye
    Konu Sahibi
güvenilmeyen bir sağlayıcıdan alınan korumalı uygulama yüklenemez hatası nasıl çözülür LANET OLSUN
güvenilmeyen bir sağlayıcıdan alınan korumalı uygulama yüklenemez

ALLAH SYMBİANI KAHRETSİN ARTIK SYMBİANDAN NEFRET EDİYORUM ALLAH NOKİANIN BELASINI VERSİN EN KÖTÜ DİLEKLERİN ÜZERLERİNE OLSUN LANET OLSUN

Tamam güvenli telefonun güvenli olmasını güvenli dosyaların yüklenmesi için bazı önlemler alırsın ama ALLAHIN BELASI NOKİA İŞİN CILKINI ÇIKARMIŞ TELEFONA BİR *OK YÜKLEYEMİYORUZ Sertifikasıydı hatasıydı derken

Kısacası bu sorun nasıl Çözülür

Yahu Şu nokia şirketinin mail adresini verirmisiniz Nokiaya içimdeki tüm öfkeyi sitemi kusayımda rahatlayayım şöyle ne zamandan beri ağzımdan çıkaramadıklarımı bir mailde nakiaya nasihat şeklinde yüzüne vurayım

Birde şu nokialara s60v3 ile beraber gelen sertifika vs vs sorunlarını akıl eden arkadaşları elime verseler çok güzel olurya ben onlara örflerimizi adetllerimizi üzerlerinde anlatırdım ne güzel offff offff

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
5800 a o işlemler yapılamaz Uygun.sistem modifikasyon bölümünde hackli versiyonlar verildi onlardan birini flashlaması gerekiyor.

Karahasan

Karahasan

Emekli Yönetici
5800 a o işlemler yapılamaz Uygun.sistem modifikasyon bölümünde hackli versiyonlar verildi onlardan birini flashlaması gerekiyor.

Telefonunu belirtmediği için s60v3 için bu öneriyi yaptım.

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
haklısın ben başka yerde gördüğüm için 5800 olduğunu biliyordum.

hellmare

Üye
:-)) Nokia'da steam gibi davranıyor artık :-)

tombilibaykus

Üye
arkadaslar öncelikle THQ arkadasimin elestirisine siddetle katiliyorum.cok yerinde bir isyan cok iyi anliyorum.nokia aldigima alacagima pismanim

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
hack konuLarını inceLeyin , sorunsuzca kuLLanın ..

konu iLgiLi böLüme taşınmıştır .

emretwoolf

emretwoolf

Üye
Hey Dostum senin tek derdin O Lanet Olası *ıçının O Lanet Kafandan büyük olması.
:D böle başlığa böle cevap.

Araştırmayı biliyorsunuz anca çene. Cfw yükle derdin hallolur merak etme sen.

maktama

maktama

Üye
Hey Dostum senin tek derdin O Lanet Olası *ıçının O Lanet Kafandan büyük olması.

cevap ağır olmuş biraz..:hmmm
...ama çok DA komik olmuş yahuu:D:D:d::aha:
:yurukatılmamak elde değil gibi:):)

PriZm

PriZm

Üye

:kop::d::aha::ehe

Üst Alt