Guus Hiddink'e teklif yağıyor

 • 29 Nisan 2011
 • 309 Okunma
 • 0 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Hiddink, Roman Abramovich'in sportif direktörlük teklifine hazirandaki Belçika mücadelesi sonrası karar verecek.


  Chelsea, Ajax ve PSV Eindhoven'dan sportif direktörlük teklifi alan Guus Hiddink, haziran ayının başında oynanacak Belçika karşılaşmasından çıkacak sonuca göre rotasını çizecek. A Milli Takım Teknik Direktörü Guus Hiddink, Roman Abramovich'in sportif direktörlük teklifine haziran ayında oynanacak Belçika mücadelesi sonrası karar verecek.
  Ajax ve PSV Eindhoven kulüplerinden de benzer teklifler alan Hollandalı teknik adam, Stamford Bridge'ye geri dönmeye sıcak bakıyor. Londra ekibinde tekrar teknik direktörlük görevini üstlenmeyi düşünmeyen 64 yaşındaki antrenör, sahada çalışmak yerine yönetim kadrosuna dahil olmayı planlıyor.
  Deneyimli teknik adama yakın bir kaynağın Goal.com editörlerinden Wayne Veysey'e verdiği demeçte, "Chelsea, Ajax ve PSV Eindhoven'dan sportif direktörlük teklifleri var. Ancak önceliği Türk Milli Takımı'nın başarısı. Onun yaşına geldiğinizde sahalardan çekilerek daha teknik konulara yönelmek istiyorsunuz. Alt yapı kurmak için en azından 2-3 seneye ihtiyacınız oluyor. Türkiye'deki işi bu bakımdan son olacak." dedi.
  Rus iş adamı Abramovich'e yakınlığıyla bilinen Hiddink'in ancak Türkiye ile 2012 Avrupa Şampiyonası'na katılamaması durumunda teklifleri değerlendireceği belirtild
   


  Yazan: tragedie
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
21/01/2019 - 19:17