Guti Gerçeği!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
delrico

delrico

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Guti Gerçeği!
İşte Guti Gerçeği!

Beşiktaş’ın Hocası Carvalhal, “Guti’yi çok aradım. Onu oynatmak istiyordum ama yönetimin disiplinden taviz vermemem için talimatı var” diye konuştu

KARTAL’DA Guti polemiği devam ederken, Teknik Direktör Carvalhal, Portekiz basınına yaptığı açıklamada yıldız futbolcuyu yönetimin talimatı nedeniyle oynatamadığını söyledi.Siyah-Beyazlı teknik adam, “Guti çok yetenekli ve skoru her an değiştirebilecek bir oyuncu. Guti’yi Eskişehirspor ile deplasmanda oynadığımız maçta çok aradım. Ancak ben de yönetime bağlıyım ve sezon öncesi bana verilen bir talimat var. Disiplinden kesinlikle taviz veremem. Disiplinsiz davranışta bulunanlar, gönlümüz istemese de takımdan ayrı kalmak zorunda” diye konuştu. Bu arada Beşiktaş’ın Eskişehir deplasmanındaki mağlubiyeti Portekiz basınında da geniş yer buldu. Abola Gazetesi, “Carvalhal ve öğrencileri lige kayıpla başladı” diye yazarken, Record, “Almeida’nın golü mağlubiyeti engelleyemedi” ifadesine yer verdi.

zeusahmet

zeusahmet

Üye
guti bey de her gece barlarda gezmeseydi biraz saygılı olun bu takıma bu taraftara ya tatile mi geldin buraya guti efendi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt