Günde kaç kere gaz çıkartırsınız

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

zaza

zaza

Üye
Tabi tabi hep öyle derler :ehe
gerçekten öyle eskiden necmi sürekli buradaydı hep sataşırdık birbirimize zaman geçerdi şimdi işleri çoğaldı. eskiden ben vakit bulamazdım o hep buradaydı artık ben sürekli buradayım şimdi o arada geliyor somuru: özledim eski günlerimizi ne ağır laflar kullanırdık hiçte alınmazdı :(

PERSPECTİVE

PERSPECTİVE

Üye
    Konu Sahibi
Buda geçer buda geçer buda geçer alışmalısın şarkısı geldi benimde aklıma:ehe

• Beğen
Tepkiler: Sidretül Münteha
zaza

zaza

Üye
Buda geçer buda geçer buda geçer alışmalısın şarkısı geldi benimde aklıma:ehe
babam yüzünden ibonun şarkılarıyla ömrün geçti hepsiniz ezbere biliyorum iğrenç şarkılar:ehe kendiside pek iyi bir insan sayılmaz çok iyi tanırım :D

PERSPECTİVE

PERSPECTİVE

Üye
    Konu Sahibi

babam yüzünden ibonun şarkılarıyla ömrün geçti hepsiniz ezbere biliyorum iğrenç şarkılar:ehe kendiside pek iyi bir insan sayılmaz çok iyi tanırım :D

Nerden tanıyorsun? Yeraltı mafya falan ne iş bi ilginmi var? Zaten gözüm hiç tutmamıştı seni :ehe

zaza

zaza

Üye
Nerden tanıyorsun? Yeraltı mafya falan ne iş bi ilginmi var? Zaten gözüm hiç tutmamıştı seni :ehe
yer altında daha kimler kimler var bi bilsen ağzın açık kalır. Biliyorum çünkü doğuda yaşıyorum, biliyorum çünkü aşiretle uğraşıyorum, biliyorum çünkü bir ara resmiyetteydim, biliyorum çünkü ben böyle gizli kapaklı işleri çözmeyi çok seviyorum daha geçenlerde 5 kişi öldürüldü burada ateş hattı şuanda çok gergin kıvılcımlar patlamasın diye uğraşıyoruz çok tehlikeli durumlardayım yakında bu durumdan en zararlı ben çıkıcam çünkü gerginliği azaltayım derken milletin gözüne batıyorum :D amcam gıcık kapmış benden :ehe

PERSPECTİVE

PERSPECTİVE

Üye
    Konu Sahibi

yer altında daha kimler kimler var bi bilsen ağzın açık kalır. Biliyorum çünkü doğuda yaşıyorum, biliyorum çünkü aşiretle uğraşıyorum, biliyorum çünkü bir ara resmiyetteydim, biliyorum çünkü ben böyle gizli kapaklı işleri çözmeyi çok seviyorum daha geçenlerde 5 kişi öldürüldü burada ateş hattı şuanda çok gergin kıvılcımlar patlamasın diye uğraşıyoruz çok tehlikeli durumlardayım yakında bu durumdan en zararlı ben çıkıcam çünkü gerginliği azaltayım derken milletin gözüne batıyorum :D amcam gıcık kapmış benden :ehe

Sen buralarda harcanıyorsun. Kurtlar vadisine senarist olmalıymışsın :ehe

• Beğen
Tepkiler: Praetor
zaza

zaza

Üye
Sen buralarda harcanıyorsun. Kurtlar vadisine senarist olmalıymışsın :ehe
bence onlarda tekin değil necati şaşmaz ve kardeşine yeraltı dünyasının en önemli isimlerinden ölüm tehditleri geliyor polis bir ara gözaltına almıştı o mafya üyelerini ama son durum ne bilinmiyor hala :naughty:

PERSPECTİVE

PERSPECTİVE

Üye
    Konu Sahibi
Git bi koşu öğrende gel merak ettim şimddi:d:

Kral 63

Kral 63

Üye
en az 5 tane :naughty:

PERSPECTİVE

PERSPECTİVE

Üye
    Konu Sahibi
PERSPECTİVE

PERSPECTİVE

Üye
    Konu Sahibi
Dinleyici taktırırım toto na :d:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt