Günde 1 Euro kazanın!(ödeme kanıtlı)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
karaelf

karaelf

Üye
    Konu Sahibi
Günde 1 Euro kazanın!(ödeme kanıtlı)
Peki Nedir bu Bonus Community?

Bonus Community Gprofit gibi bir site. Ama ödeme garantili (hile yapmadığınız sürece). Size teklifler verilir, üye olursunuz daha sonra mailinze gelen maili onaylarsınız ve para 12 saat içinde hesabınıza yatar. Bu sistemle gerçekten iyi para kazanmaya başladım ve kazanmaya devam da edeceğim. Son ödememde 3 günde 18€ aldım.

Sistem Nasıl İşliyor?

Sitelerde hergün teklifler çıkıyor, herbirisi 0.20€ ile 0.07€ arasi teklifler. Bu tekliflere tıklayıp üye oluyor ve mailinize gelen mailleri aktive ediyoruz.
-Bonus community üye oldugunuzda 1€ bonus veriyor hediye olarak.
-Odemeleri paypal üzerinden yapıyorlar.
-10€ olunca ödeme yapıyorlar.
-Odemeleri Pazar ve Çarşamba gunleri yapıyorlar.

Sitenin Ayrıca süper bir bonus sistemi var. Mesela ben son ödememde 100 teklifim olmuştu 8.5€ beleşten para aldım. Aşağıdaki resme bakın:

Resmin açıklaması:
- 25 Teklife üye olursanız 0.5€
- 50 Teklife üye olursanız 0.5€ + 1€ = 1.5€
- 75 Teklife üye olursanız 0.5€ + 1€ + 2€ = 3.5€
- 100 Teklife üye olursanız 8.5€
- 200 Teklife üye olursanız 18.5€
- 500 Teklife üye olursanız 38.5€
- 1000 Teklife üye olursanız 73.5€
- 2500 Teklife üye olursanız 123.5€
- 5000 Teklife üye olursanız 198.5€
- 7500 Teklife üye olursanız 298.5€

Teklifleriniz bu sayılara ulaştığında buraya girip ödeme alırsınız.

Site tamamen almancadır. Ben size nasıl üye olmanız gerektiğini anlatıyorum şimdi.
Not: Bu sitede her zaman Almanca isim soyad, GERÇEK (DOĞRU) Alman Adresleri ve Telefon numaraları kullanmak zorundasınız. Yoksa ban yersiniz.

Alman Adresleri ve telefonları için:
adresine giriyoruz. bir şehir ve firma seçiyoruz. Aşağıdaki resimdeki gibi bilgileri alıyoruz.

Referans linkime tıkladığınızda üye olmak için bilgileri aşağıdaki gibi doldurun:

Üye olduktan sonra mailimize gelen maili aktive ediyoruz.

Site Hakkında Genel bilgiler 1 (para miktarınız ve onaylanan teklifler):

Genel Anlatım 2 (Teklifler ve Para miktarları):

Genel Anlatım 3 (Tekliflere üye olma): (Tekliflere üye olurken soldaki Schnellgutschriften menusundeki tekliflere üye olacaksınız)

Bilgilerinizi Girme:

Ödeme kanıtları en üstte mevcuttur. Hepsi kendi ödeme kanıtımdır.

Açıklama ve Ban Yememek için Önemli Notlar (Kesinlikle okuyunuz):

1-) Her gün tekliflere üye olurken farklı ve gerçek bilgiler (farklı isim soyad, farklı ve gerçek adres, telefon bilgiler) GİRMELİSİNİZ.

2-) Hergün kayıt olduğunuz isim soyadlar farklı olmalıdır ve Alman isimleri olmalıdır. Alman isimleri için google'a alman isimleri yazıp bulabilirsiniz.

3-) Hergün farklı adreslerle üye olmanız gerekmektedir. (Tekliflere aynı bilgilerle üye olabilirsiniz ama, hergün farklı olmalıdır).
Gün için tekliflere limitiniz dolana kadar üye olabilirsiniz. Ama bir teklif bir gün içinde 2ci kez üye olacaksanız yine tüm bilgiler farklı OLMALIDIR.. AYRICA 2ci kez tekliflere üye olacaksanız, modeminizi yeniden başlatın!

3-) Tekliflere sorunsuz üye oldugunuzda, paralarınız hesabınıza anında da aktarılabilir biraz geç de gelebilir. Ama 12 saat içinde aktarılır.

4-) Kesinlikle 2 account açmayın, hileye başvurmayın. Gerçekten işinizi düzgün yapın paranızı alın.

5-) Arkadaşlar nasıl uye olacagım gibi sorular için anlatımları yaptım. Diger sorularınız için burdan yardım alabilir veya pm atabilirsiniz. Herşeyi anlattım, tekliflere üye olurken Google Translate kullanabilirsiniz, gerçekten çok yararlı ve almancanız gelişiyor

Sürekli Para Aldığım Teklifler:
T-Home Gewinnspiel
Milliando - Ihre Millionenchance 0.04
razer
hitech 3d
Technikwinner
Dubai Traumreise gewinnen
macbook given
1. Raddiscount Onlin
Be the first - iPhone2win Gewinnspiel (I
pauldirekt.de - die Shopping-Community für Lifestyle & Elektronik 0.02
geWIInnspiel.de
Entertainment Gewinnspiel von BUNTE
P&G Pampers Village (ID: 1147015)
iPad-Gewinnspiel (ID: 1147103)
Gala

Bu işlemleri yaparak günde 3-5€ arası para kazanırsınız. Zaten işi ilerlettiğinizde bonuslarla benim gibi 3 günde 18€ kazanıyorsunuz. Tık başına 0.000001$ veren siteleri boşverin. İşte gerçek teklif.

Sitelere uye olurken asdasd@ gibi mailler yazmayın, siteler almanca ve almanlar işi cok sıkı tutuyor. İstedikleri doğru düzgün iş yapmanız, yoksa ban yiyebilirsiniz. Lutfen dikkatli olun. Anlatılması gereken herşeyi anlattım.

Türk ip'si ban yer miyim demeyin, yemezsiniz. İşinizi düzgün yaparsanız yemezsiniz.
İşte alexa'dan sitenin trafiği. Türkiye 2'ci sırada. Türkiye'den ödeme alanlar çok.

ÖDEME KANITIM

refden üye olan arkadaşlara teşekkür ediyorum..

ödemeler çarşamba ve pazar günleri yapılıyor yarın bir ödeme daha alıcam ekran görüntüsü koyacağım.

• Beğen
Tepkiler: Méc~

cavekid

cavekid

Üye
Bu tür seyler yasak diye biliyorum

karaelf

karaelf

Üye
    Konu Sahibi
2.ödemem

yeniçeri_53

yeniçeri_53

Üye
boş iş ve bize gelmez

izmirligenc

izmirligenc

Üye
cok ugrastirir bu

orgeneral2203

orgeneral2203

Üye
ben böle şeylere inanmıorum.
bi tane de napolyon die bi muhabbet nerden baksan 2 3 yıldır üyeyim ama daha 7000 puanım var. eee nerde kaldı kazanç ??
kanmayın bu işlere arkadaşlar.... :)

karaelf

karaelf

Üye
    Konu Sahibi
ben böle şeylere inanmıorum.
bi tane de napolyon die bi muhabbet nerden baksan 2 3 yıldır üyeyim ama daha 7000 puanım var. eee nerde kaldı kazanç ??
kanmayın bu işlere arkadaşlar.... :)

Arkadaşlar neden insanları yanlış yönlendiriyorsunuz ben 1 hafta 10 euro kazanıyorum öyle refle falan da değil kendi başıma kazanıyorum sizler inanmaya bilirsiniz ancak diğer arkadaşları yanlış yönlendirmeyelim lütfen.

Ben sizlere tıklayın 0.01 kazanın falan mı diyorum yoksa süperteklif gibi para vermeyen saçma sapan şeyleri mi anlatıyorum!!!! evet o işler boş ancak bonus-community ile gerçekten iyi paralar kazanılıyor haftada 18 -20 tl para iyi para bence.Öyle zor bir şey de değil ilk başta bilmediğinizden zor gibi görünüyor ancak 2-3 tekliflere üye olduğunuzda işi kapıyorsunuz şu an günde 1.5-2 arası kazanabiliyorsunuz buda 1 hafta 10 euroyu tamamlıyacağınız anlamına geliyor.Eğer denemek isteyen olursa buradan her türlü yardım ederim.Ayrıca konuya da zaten neleri yapmanız gerektiğini yazdım.Buyrun kısaca bir daha yazım.

1-Googleye alman adları yazın kendinize bir alman adı bulun.
2-Bu ada uygun bir hotmail,mynet,yahoo vs. bir email alın(çünkü çok spam geliyor) ör//[email protected] gb.
3- alman adresleri mevcut seçin birini(ordaki bilgilerle üye olacaksınız)
4- içerisindeki Bonuspartner bölümündeki Schellgutschriften tekliflere bu adlar ve adreslerle üye olun.Yanlızca para verenlere üye olun!!

Para veren teklifler(Güncel)

Entertainment Gewinnspiel von BUNTE

iPad-Gewinnspiel
T-Home Gewinnspiel
Wer-kenn-went.de
Razer Gewinnspiel
Macbook Gewinnen
P&G Pampers Village
365 Tage Luxus
Milliando
geWinnspiel
İpad-Gewinnspiel
Vodafone Gewinnspiel(sırf bu tek seferde 0.75 veriyor ve 2 kere üye olabiliyorsunuz(farklı bilgilerle ve buda günde 1.5 yapar:megafon:)

SON OLARAK!!!!

Hile yapmayın paranızı alacaksınız....

İŞTE BU KADAR SONRA GELSİN PARALAR:naughty:

Bir sorununuz yada sorunuz varsa buradan iletebilirsiniz..Ancak lütfen para kazandırdığını belgeleme rağmen hala konumu baltalamamanızı rica ediyorum.:oke:

--------------- Ekleme ---------------

3. ödemem inşallah hala inanmamazlık yapmazsınız!!!!!!!!!!!!!:off:

karaelf

karaelf

Üye
    Konu Sahibi

adilekci

adilekci

Üye

OğuzcanAbi

Üye
sitenin sahibi sen misin ? yoksa reklan-mını mı yapıosun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt